25 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Wiemy, gdzie powstaną Serenadowe Kąciki Zabaw dla dzieci!

2 min read

Ogromne zaangażowanie lokalnych mieszkańców, aż 198 651 głosów i jeden cel: radość dla najmłodszych – tak można podsumować finał akcji Serenada dla Dzieci Spółdzielczej Mleczarni Spomlek. Lublin, Człuchów, Ustrzyki Dolne, Lesko, Sokołów Podlaski i Brusy – to właśnie tu powstaną Serenadowe Kąciki Zabaw dla dzieci.

Do tegorocznej edycji projektu zgłosiło się aż 18 placówek zdrowotnych z całej Polski zarekomendowanych przez pracowników i dostawców Mleczarni Spomlek. W wyniku ogólnopolskiego głosowania internautów wyłonionych zostało 6 placówek medycznych z największą ilością głosów, które mleczarnia wyposaży w wyjątkowe kąciki zabaw dla najmłodszych.  Oto laureaci tegorocznej edycji:
  • Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie 
  • Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Człuchowie
  • Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Ustrzykach Dolnych
  • Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Lesku
  • Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sokołowie Podlaskim
  • Przychodnia Rodzinna Thielemann i Wspólnicy Sp.j. w Brusach

Mimo zimowej aury za oknem, emocje, które towarzyszyły wszystkim w ostatnich dniach głosowania były nie do opisania. Ilość oddanych głosów przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Cudowne jest to, że mieszkańcy poszczególnych miejscowości nie tylko oddawali głosy, ale sami zaangażowali się w promocję akcji, zapraszając do głosowania swoje rodziny i znajomych m.in. za pośrednictwem  różnych kanałów social media. Nie ma wątpliwości, że tak piękny finał naszej akcji nie byłby możliwy bez ich wsparcia i wielkiego serca.

podkreśla Aneta Mostowiec, rzecznik prasowy Spółdzielczej Mleczarni Spomlek.

Przekazanie nagród laureatom nastąpi do końca lutego, tak aby najmłodsi jak najszybciej mogli korzystać z wyjątkowych kącików zabaw, które będą wyposażone w dużą interaktywną zabawkę zaprojektowaną w konsultacji pedagogami i psychologami oraz dziecięce mebelki w ciepłej, żółtej barwie nawiązującej do kolorów marki Serenada.

Cieszymy się, że nasza inicjatywa wzbudziła tak duże zainteresowanie i spotkała się z tak pozytywnym odbiorem wśród mieszkańców poszczególnych miejscowości. Dostaliśmy mnóstwo wiadomości od pracowników placówek, ale i samych rodziców, które jeszcze bardziej utwierdziły nas w przekonaniu, jak bardzo potrzebne są tego typu miejsca dla najmłodszych. Już zaczynamy myśleć o kolejnej edycji, tak aby naszych wyjątkowych kącików z roku na rok było w Polsce coraz więcej.

dodaje Aneta Mostowiec.

Liczba głosów na poszczególne placówki zdrowia znajduje się na stronie: www.serenadadladzieci.com

Mat.nadesłane

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook