2 sierpnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Wiosenna edycja wyprawy pn. „Na rowerze i pieszo borowiackie szlaki cieszą”

1 min read

63112_301278853316796_1685372723_n10 maja br. (piątek) o godz. 17.00 odbędzie się wiosenna edycja wyprawy pieszo-rowerowej pn. „Na rowerze i  pieszo borowiackie szlaki cieszą”. Podobnie, jak podczas poprzednich edycji, bazą imprezy będzie Amfiteatr Leśny w Tucholi Rudzkim Moście.


Trasa wyprawy przebiegać będzie ścieżką rowerową Tuchola Rudzki Most – Świt – Rudzki Most. Osoby uprawiające nordic walking oraz piesi mogą pokonać skrócony odcinek: Rudzki Most – Piszczek – Rudzki Most.

„Celem wyprawy jest przede wszystkim promocja zdrowego stylu życia. Chcemy też zachęcić mieszkańców do aktywnego korzystania ze ścieżki pieszo-rowerowej. Do udziału w wyprawie zapraszamy wszystkich chętnych” – mówi Burmistrz Tucholi Tadeusz Kowalski.

Fot. TOKiS

W programie imprezy przewidziano konkurs z nagrodami. Do wygrania rowery i zestawy kijków nordic walking. Z kolei o żołądki uczestników zadbają panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Tucholi.

Zgłoszenia do udziału w wyprawie będą przyjmowane w dniu imprezy. Zachęcamy do zapoznania się z jej regulaminem (w załączniku na dole strony).

 

 Regulamin wyprawy pieszo-rowerowej

 

W drodze do Rudzkiego Mostu. (Fot. TOKiS)

(red.)

http://www.tuchola.pl

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook