24 listopada 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Wizja lokalna przed wielką imprezą motoryzacyjną „DRAGONA” odbyła się dzisiaj!

2 min read

Stowarzyszenie „DRAGON” od lat gości na naszych elektronicznych łamach. To prężnie działająca grupa przyjaciół, którą połączyła miłość do starej motoryzacji. Każdego roku, podczas słynnych Dni Borów Tucholskich, „DRAGON”, jak magnes neodymowy przyciąga fascynatów i turystów z całego świata, a to za sprawą cyklicznej imprezy wystawowej, gdzie głównymi bohaterami są pojazdy.

Impreza okrzepła, nabrała mocy i wigoru, wielka odpowiedzialność ciąży na organizatorach, zrobią wszystko, aby było bezpiecznie i atrakcyjnie, dlatego dużo wcześniej przygotowują trasę przejazdu, która organizowana jest co trzy lata. Podczas rajdu na orientację nie może być niespodzianek, trasę trzeba przejechać wcześniej, bo to właśnie ona będzie głównym punktem imprezy sprawnościowej kierowców i ich rumaków.

Wizja lokalna odbyła się dzisiaj w towarzystwie sporej grupy pojazdów z epoki. Do eskapady zaproszono również tokisa, a skoro tak, to z pewnością pojawi się „coś”.

Owo „coś”, dzisiaj marnie się skończyło, ponieważ z drzewem jeszcze nikt nie wygrał, ale tokisowi o dziwo się udało. Nasz „latacz”, który wykonuje zdjęcia z powietrza, odmówił posłuszeństwa i wybrał wolność, mało tego, usunął ze swojej pamięci scenę ucieczki. Wesoło mrugając stroboskopami poleciał sobie w siną dal. Radość zdrajcy długo nie trwała, ponieważ na jego torze lotu wyrosło drzewo, a zapis „przestępstwa” uwieczniła druga „czarna skrzynka” na ziemi. Ucierpieli oboje, ale dron wyszedł z potyczki zwycięsko, praktycznie bez szwanku, ale kompleksowy przegląd zajął prawie dwie godziny. Łobuz wrócił już do służby  i ma szlaban na dodatkowe ogniwa.

Oglądamy?


(mrf.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook