26 listopada 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Włamywacze w rękach policjantów

1 min read

dav

W piątek (15.02.2019r.) dyżurny tucholskiej policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do przyczepy kempingowej na terenie miasta. Łupem miały paść narzędzia oraz elektronarzędzia. Skierowani na miejsce funkcjonariusze zatrzymali włamywaczy.

W miniony piątek (15.02.19) po godz. 15:00 dyżurny tucholskiej policji otrzymał zgłoszenie, że dwóch mężczyzn włamało się do przyczepy kempingowej, znajdującej się na terenie miasta. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że łupem sprawców padły m.in. specjalistyczne elektronarzędzia oraz zestaw kluczy.

Policjanci skierowani na miejsce szybko ustalili personalia obu mężczyzn. Po upływie niecałej godziny od zgłoszenia, sprawcy zostali już zatrzymani przez funkcjonariuszy a skradzione mienie zostało odzyskane w całości. Tego samego dnia 32-letni oraz 29-letni mieszkańcy Tucholi trafili do policyjnego aresztu. Nazajutrz (16.02.19) został im przedstawiony zarzut. Wartość skradzionych przedmiotów to ok. 1200 zł. Teraz odpowiedzą przed sądem za przestępstwo kradzieży z włamaniem, za które grozi  do 10 lat pozbawienia wolności.


Autor: sierż. szt. Bartosz Wiese

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook