24 października 2020

Wójt Kęsowa zamiast limuzyny woli… traktor!

1 min read

Gmina Kęsowo myśli o przyszłości, zwłaszcza  o tej najtrudniejszej, związanej z zimą. Oczywiście w dalszym ciągu mogą korzystać ze sprawdzonych metod odśnieżania itp., ale po co, skoro można problem „odformalizować” przy pomocy własnego sprzętu?

Pomyśleli i już! Właśnie do Kęsowa zbliża się nowoczesny ciągnik, którego wyposażenie rozwiąże wiele niepotrzebnych problemów. Nowoczesną maszynę zakupiono w Euromaszu – Lipka, a jest nią Deutz Fahr Agrolux 65! Prawdziwy mały Mercedes pośród innych ciągników.

Seria ciągników Agrolux 65/75 marki Deutz-Fahr została stworzona specjalnie z myślą o solidności i niezawodności. Są to ciągniki niezmiernie produktywne, dostępne w dwóch wersjach mocy (62 i 72 KM), które dzięki krótkiemu rozstawowi osi są również nadzwyczajnie sprawne i zwrotne. Łatwe i intuicyjne w użytkowaniu ciągniki Agrolux 65/75 są przeznaczone do prac w małych gospodarstwach, które po raz pierwszy zdecydowały się na mechanizację, lub jako uzupełnienie parku maszyn w gospodarstwach od średnich do dużych.

Jak się chce, to można, dla Kęsowa chcieć, znaczy mieć!

___________________

(red.)

Fot. prywatny profil Facebooka pana wójta z Kęsowa

Mat YT: Special Cab

Mat. Euromasz – Lipka

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook