23 listopada 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Wójt Lubiewa Joanna Jastak dziękuje wyborcom

1 min read

PODZIĘKOWANIE


Składam serdeczne podziękowania Wyborcom, którzy zaufali mojej osobie i oddali na mnie swój głos podczas wyborów samorządowych na Wójta Gminy Lubiewo.
W szczególności dziękuję osobom, które pomogły mi i wspierały mnie podczas trudnej kampanii wyborczej. Dziękuję za liczne gesty, dobre słowa, okazywaną sympatię. Państwa udział w tych wyborach jest potwierdzeniem mojej wiary, że w naszej Gminie możliwe są zmiany na lepsze. Daliście mi Państwo siłę i wielki mandat zaufania. Dołożę wszelkich starań, aby moje obowiązki wykonywać sumiennie i należycie, a danego mi zaufania nie zawieść.

Wierzę, że poprzez swój wybór, daliście sobie Państwo, szansę na zmiany w naszej Małej Ojczyźnie. Tej szansy nie możemy zmarnować. Wspierać mnie będą wspaniali, wybrani przez Państwa radni – ludzie, którym leży na sercu dobro naszej Gminy i jej mieszkańców. Oni również postarają się nie zawieść Państwa oczekiwań. Czeka nas dużo ciężkiej i odpowiedzialnej pracy.
Kontrkandydatowi z całego serca życzę aktywności w działaniach na rzecz naszej Gminy i jej mieszkańców. Mam nadzieję, że Radni z Pana komitetu staną się moimi sprzymierzeńcami.
Zapewniam, że czuję tę odpowiedzialność i zrobię wszystko, aby spełnić pokładane we mnie nadzieje, poprzez realizację przedstawionego programu wyborczego.


Z wyrazami szacunku
Joanna Jastak


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook