18 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Wreszcie ruszyła budowa kompleksu TUCHOLA PARK!

1 min read

Brzmi niewiarygodnie? Cóż, kilkuletni poślizg była, ale jakie lądowanie! Dzisiaj już od rana na plac budowy przy starej „zawodówce” w Tucholi wjechały maszyny, a ich operatorzy bez chwili wahania, zaczęli zmieniać krajobraz. Pan Burmistrz jest chyba umiarkowanym optymistą w przeciwieństwie do TOKiS-a, który chyba wreszcie uwierzył w to, że trwające prace nie są chwilowym zrywem i pokazem możliwości inwestora. Trwa budowa wjazdów, grząski grunt będzie stawiał opór, zwłaszcza zimą, której zapewne nie będzie. Zatem, co będzie? Według naszych ustaleń, oczywiście nieoficjalnych, do wiosny 2021 powstanie środkowa część kompleksu, a całość zostanie oddana do użytku bodaj za pięć lat. Zleci…

Tucholanie! Doczekaliście się! Rusza budowa słynnego kompleksu handlowo – usługowego TUCHOLA PARK, którego inwestorem jest Gzella Investments sp z.o.o.

Jednym z najczęściej zadawanych tokisowi pytań jest to, dotyczące rozpoczęcia budowy kompleksu TUCHOLA PARK. Po wielu miesiącach, a nawet latach od pamiętnej konferencji prasowej w ratuszu, powracamy do tematu z wydaje się, dobrymi wiadomościami. Kończy się żmudny proces ustaleń na różnych poziomach działań urzędniczych. To zrozumiałe, taka inwestycja wymaga mnóstwa procedur, pozwoleń, ponieważ pod uwagę brane są wszystkie aspekty inwestycyjne, infrastrukturalne, które obecnie znajdują się na terenie pięciohektarowej działki.

Stalo się! Wbito w grunt pierwszą łopatę i to przed naturalnym zejściem Naczelnego TOKiS- PRESS TV!


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook