22 października 2020

WRESZCIE SĄ! OFICJALNE WYNIKI WYBORÓW DO RADY POWIATU

2 min read

„Leśni dziadkowie” z PKW wreszcie się czegoś doliczyli i raczono podać wyniki zafałszowanych poprzez głupotę biurokratów,  systemy komputerowe i początkujących programistów wyborów, prawie tydzień po godzinie „zero”. Poznajmy je wreszcie i żyjmy w skali kraju z tym piętnem, przez kolejne cztery lata.

Tucholskie Forum Gminy i Powiatu -€“ RAZEM – 943

1     GRUGEL Zbigniew Józef – 431
2     METKOWSKI Wiktor – 85
3     ALICHNIEWICZ Wiesława Zofia – 101
4     MUZIOŁ Janusz Józef – 12
5     GÓRECKA Barbara – 29
6     WOJCIECHOWSKI Ryszard Jerzy – 73
7     ŁYCZYWEK Maria Magdalena – 21
8     RZĄSKA Edmund Jan – 44
9     GOZDEK Ewa Maria – 29
10     GALINSKI Andrzej Franciszek – 42
11     CUPA Witold Gerard -13
12     ŁANGOWSKI Krzysztof – 30
13     GIERSZ-SZWEDA Grażyna Katarzyna – 34

Wspólny Powiat 2014€“ – RAZEM – 768

1     ŁUKASZEWICZ Krzysztof Bernard -205
2     ZAKRZEWSKI Ireneusz – 140
3     NIEŻÓRAWSKA Anna Maria – 40
4     WOLIŃSKI Marian Józef – 129
5     IMBIOROWICZ Dariusz Daniel – 68
6     WILUŚ Alicja Helena – 35
7     KLINICKI Zbigniew – 24
8     BARANOWSKA Danuta Maria – 36
9     DUDA Robert Maciej – 10
10     GOŚLICKA Ewa Maria – 28
11     KOCH Katarzyna Stanisława – 10
12     SEMRAU Tadeusz Jan – 9
13     GALIŃSKA Martyna Magdalena – 15
14     KORDA Maciej Bronisław – 19

Powiat Obywatelski€“ – Razem – 866

1. Janowska- Giłka Halina – 192
2. BASTABasta Renata – 94
3. Zienkiewicz Marek – 91
4. Stachowicz Tadeusz  – 77
5. MACIEJASZEK Daria – 82
6. Górnowicz- Wytrążek Beata – 21
7. Popielarz Remigiusz – 7
8. Lenartowicz Robert – 15
9.  Jurzak- Bienias Joanna – 134
10. Sala Henryk – 22
11. GÓRNOWICZ Krzysztof – 10.
12. Anna MARCHEL – 13
13. BRODOSKI Krzysztof – 36
14. WGNER Iwona – 72

Prawo i Sprawiedliwość Razem – 1061

1. Kowalik Jerzy – 415
2. Chyła Szymon Karol – 73
3. HAŁAJDZIAK Genowefa Henryka – 64
4. WAMKE Zbigniew – 150
5. PRILL Sylwia Katarzyna – 82
6. Czupryniak Jan – 21
7. JEROSŁAWSKI Jarosław – 33
8. Szostak Marceli Mateusz – 31
9. Brzuchalska Stefania – 13
10. Jeziorska Honorata Maria – 9
11. Januszewski Jan Franciszek – 6
12. PEDDIE BORROTO. Karolina Maria – 7
13. ROSTANKOWSKA  – 11
14. KOCIŃSKI Wojciech -€“ 146

Stronnictwo Ludowe -€“ RAZEM -€“ 927

1     RODE Beata Elżbieta – 203
2     KLUNDER Marek – 87
3     WASINIEWSKI Marcin  – 64
4     ROMIŃSKI Kazimierz Tomasz – 50
5     LANDMESSER Zenon – 40
6     NITKA Halina Teresa – 53
7     URBAN Ilona Anna – 29
8     OLESZKIEWICZ Dorota Władysława – 85
9     SWOIŃSKI Zbigniew Zenon -€“ 40
10     ZAKRYŚ Dariusz Paweł – 79
11     ZABOROWSKI Marcin – 197

Porozumienie Samorządowe dla Powiatu – RAZEM – 1284

1. MÓWIŃSKI Piotr Marek – 145
2. OLLER Małgorzata Bożena – 256
3. Słoma Jarosław Jan – 136
4. DREWCZYŃSKA Barbara Józefa -€“ 191
5. MUZIOŁ Anita Magdalena – 132
6. Kłosowska Ewa Maria – 55
7. FRYCKOWSKI Mariusz Ryszard – 15
8. Hoffmann Marian Franciszek – 93
9. MegGeR Mirosław – 19
10. Muzolf Sławomir – 0
11. TAJL Roman Józef – 42
12. REDLARSKI Paweł Marek – 92
13. WEILANDT Marianna – 38
14. Łangowski Stanisław -€“ 70

Nazwiska wytłuszczonym drukiem to nasi nowi radni!

Nowej radzie życzymy trafionych decyzji, bo łatwo tym razem nie będzie.

___________________

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook