Wspaniały sukces tucholskiego poety!!!

To był wielki dzień w szczególności dla nas. Znany poeta, literat, dziennikarz, animator kultury, wielokrotny juror wielu imprez poetyckich – Kazimierz Rink, uhonorowany został przez Zdzisława Prussa, medalem Jerzego Sulimy-Kamińskiego, kolejny raz rozsławiając Tucholę. Wszystko wydarzyło się podczas wyjątkowej uroczystości, którymi były obchody 60-lecia istnienia Związku Literatów Polskich – ODDZIAŁ BYDGOSKO – TORUŃSKI.

Poeta czyta utwory Jana Góreca-Rosińskiego

Prezes ZLP wręcza dyplom.

Twórca uhonorowany medalem.

Prócz tego…, Nasz Poeta w antrakcie poetyckim, brawurowo przeczytał utwory Jana Góreca-Rosińskiego. Wspaniały sukces, wspaniała uroczystość i święto wszystkich twórców i odbiorców. Gratulujemy kolejnego sukcesu, zarówno Panu Kazimierzowi, jak i wszystkim nagrodzonym.

(red)

Fotografie: https://www.facebook.com/zlpbydgoszcz

admin

Next Post

Dzisiaj ma już sto lat i jeszcze stoi, jutro zamieni się w... stertę historycznego gruzu!

pon Paź 1 , 2012
Renowacja tucholskiej starówki od samego początku budziła spore kontrowersje. Nie byliśmy osamotnieni w niemym proteście, przeciwko „zabetonowaniu” centralnego miejsca w Tucholi, które słynęło z nieprzeciętnej kolekcji przeróżnej roślinności. Wielokrotnie byliśmy świadkami sytuacji, kiedy przyjezdni z ciekawością przyglądali się drzewom, krzewom i innej roślinności. Tuż obok nich, na specjalnych tabliczkach przygotowano […]

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook