27 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

WSPÓŁCZESNE DYLEMATY NAUCZYCIELA – WYKŁAD OTWARTY

1 min read

W piątek, 22 marca 2013r. w sali audytoryjnej Książnicy Tucholskiej (ul. Pocztowa 7b), o godzinie 15.00 odbędzie się otwarty wykład adresowany do nauczycieli wszystkich typów szkół i placówek oświatowo – wychowawczych Powiatu Tucholskiego.

Na zaproszenie Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Tucholi, wykład wygłosi dr hab. profesor Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy – Pani Ewa Filipiak.

Pani profesor koncentruje swe zainteresowania naukowe wokół zagadnień związanych z problemami organizacji wspierania procesu uczenia się, języka i jego roli w uczeniu się oraz dydaktycznych aplikacji społeczno – kulturowych teorii uczenia się – szczególnie reprezentowanych przez L.S. Wygotskiego i J.S. Brunera. Jest autorką, redaktorką i współredaktorką wielu książek, między innymi: „Aktywność językowa dzieci w wieku wczesnoszkolnym”, jest założycielką i redaktorką naczelną czasopisma „Forum dydaktyczne”. Od 2003r. kieruje Zakładem Dydaktyki Instytutu Pedagogiki UKW w Bydgoszczy, jest również członkiem Zespołu Edukacji przy Komitecie Nauk Pedagogicznych PAN.

 

(red.)

http://www.powiat.tuchola.pl/news/wspolczesne-dylematy-nauczyciela-%E2%80%93-wyklad-otwarty

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook