28 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Wspólne patrole ze Strażą Leśną

1 min read

W sobotę ( 19.09.2020) miejscowi stróże prawa wspólnie policjantami Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy oraz przedstawicielami Nadleśnictwa Zamrzenica kontrolowali tereny przyległe do Zalewu Koronowskiego pod kątem bezpiecznego zachowania na obszarach wodnych i leśnych.

W sobotę (19.09.2020) funkcjonariusze tutejszej komendy wspólnie z policjantami Komendy Miejskiej w Bydgoszczy oraz Strażą Leśną  Nadleśnictwa Zamrzenica przeprowadzili kolejną akcję kontrolną w rejonie Zalewu Koronowskiego polegającą na przestrzeganiu  przepisów  prawa w rejonie zbiorników wodnych jak i kompleksów leśnych .  Niezbędnym narzędziem do tego typu działań jest sprzęt motorowodny, który w tym przypadku został dostarczony z KMP w Bydgoszczy.

W czasie wspólnej służby mundurowi  między innymi zwracali uwagę na osoby, które naruszają zakaz wjazdu do lasu pojazdami mechanicznymi.

Podczas przeprowadzonej kontroli niestety skrajną nieodpowiedzialnością  wykazały się 3 osoby, które postanowiły odpocząć w lesie rozpalając ogniska za co zostały ukarane mandatami karnymi.

Tego typu działania dotyczące wspólnych patroli ze strażą leśną mają charakter cykliczny i będą kontynuowane.


Autor: asp. Adam Wochna

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook