25 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

WYBIERZ Z NAMI I WYGRAJ ŚWIETNE NAGRODY!

2 min read

Przez cały rok zwiedzamy Polskę, odkrywamy nowe atrakcje, szukamy miejsc magicznych i jeszcze nieodkrytych. Wszystko po to, by już po raz trzeci wytypować nominacje do plebiscytu „7 nowych cudów Polski”, z których Wy wybierzecie finałowe cuda. W tym roku postawiliśmy także na naturę.

Stworzyliśmy dodatkową kategorię specjalną „Natura”, w której prezentujemy najdziksze zakątki kraju. To Wy zdecydujecie, które z nich staną na podium. Głosowanie trwa do 30 września. Ci, którzy przy okazji chcą zdobyć atrakcyjne nagrody, powinni w wysyłanym SMS-ie napisać uzasadnienie wyboru. Wszyscy, którzy wezmą udział w głosowaniu, otrzymają unikatowy Przewodnik po 7 nowych cudach Polski zawierający opisy ubiegłorocznych zwycięzców plebiscytu i przegląd najpiękniejszych naturalnych zakątków naszego kraju. A kto wygra w tym roku? Sama jestem ciekawa.

Martyna Wojciechowska

National Geografic POLSKA zorganizował kapitlany konkurs pt. „SIEDEM CUDÓW NATURY' w którym wygrać można piękne nagrody. Wśród nominowanych są również Bory Tucholskie, które obecnie zajmują dziewiąte miejsce. Panie, panowie, czas to zmienić i wygrywać nagrody!
2. Bory Tucholskie

KUJAWSKO-POMORSKIE

Bielik, kania ruda, łabędź krzykliwy czy żuraw Wszystkie te gatunki ptaków (i o ponad sto więcej) można podziwiać w Borach Tucholskich. Ale nie tylko birdwatcherom spodobają się te tereny. Rzeki Brda i Wda zauroczą kajakarzy. A amatorów inżynierii zainteresuje akwedukt w Fojutowie. Najdłuższa tego typu budowla w Polsce, która nawiązuje do idei rzymskich akweduktów.

Obecnie dziewiąte miejsce!

Aby oddać głos w plebiscycie,
wyślij SMS o treści:
TR.CUD.II.twój kod pocztowy (np. 00-999)
pod numer 71001
Aby oddać głos w plebiscycie i wziąć udział w konkursie z nagrodami – wyślij SMS o treści:
TR.kod wybranej nagrody.II.Twój kod pocztowy. uzasadnienie wyboru
pod numer 71001
———————————————————————
Polecamy!
————-
——————
(red.)
——————
 
Włodku, dziękujemy.
Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook