Wypadek na trasie Tuchola – Śliwice

Tucholscy policjanci będą musieli zbadać okoliczności wypadku do jakiego doszło wczoraj (30.08.2016r) krótko przed godziną 8.00 na trasie Tuchola – Śliwice. Kierujący oplem vectra wyprzedzając jadące przed nim dwa samochody osobowe stracił panowanie nad kierownicą, zjechał na pobocze i dachował. Kierowca oraz pasażerka opla trafili do szpitala.

Dyżurny tucholskiej komendy został poinformowany o zdarzeniu przed godziną 8.00. Wg zgłoszenia na trasie Tuchola – Śliwice, w okolicach zjazdu w kierunku miejscowości Zalesie, miało dojść do groźnie wyglądającego wypadku. Policjanci skierowani na miejsce ustalili, że kierujący oplem vectra rozpoczął manewr wyprzedzania dwóch jadących przed nim, w tym samym kierunku, aut osobowych. W pewnym momencie kierowca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze i dachował. W aucie oprócz 24 – letniego kierowcy z gm. Śliwice, podróżowała 23 – letnia kobieta, mieszkanka Śliwic. Funkcjonariusze ustalili, że w chwili zdarzenia oboje prawdopodobnie nie mieli zapiętych pasów bezpieczeństwa. Kierowca opla oraz pasażerka trafili do szpitala. Przeprowadzona kontrola stanu trzeźwości 24 – latka wykazała, że był trzeźwy. Na miejsce skierowano grupę dochodzeniowo – śledczą, która przeprowadziła oględziny oraz zabezpieczyła ślady. Zadaniem śledczych będzie teraz ustalenie wszystkich okoliczności wypadku.

_________________________

(red.)

Autor: mł. asp. Justyna Janiak

admin

Next Post

Program Ochrony Środowiska dla Powiatu Tucholskiego na lata 2016-2020? Czy to są jakieś kpiny?

czw Wrz 1 , 2016
Wydaje się, że Starostwo Powiatowe w Tucholi powinno być organem nadrzędnym dla wszystkich pozostałych lokalnych jednostek. Niestety, to mit. W rzeczywistości powiat to widoczny obraz wszelkich niemożności, innymi słowy, powiaty już dawno powinny zostać zlikwidowane z przyczyn oczywistych.

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook