Wypadek z udziałem pieszej

Do wypadku z udziałem pieszej doszło w Tucholi wczoraj (20.10.2016r.) w godzinach wieczornych. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że kierujący toyotą corollą wyjeżdżając z ul. Piastowskiej w Warszawską nie zauważył prawidłowo idącej po przejściu dla pieszych 65 – letniej mieszkanki Tucholi. Kobieta została przewieziona do szpitala.

W czwartek (20.10.2016r.) ok. godz. 19.00 dyżurny Policji został powiadomiony, że w okolicach skrzyżowania  ulic Warszawskiej i Piastowskiej została potrącona kobieta. Na miejsce zostali skierowani funkcjonariusze Ruchu Drogowego, którzy ustalili, że kierujący toyotą corollą, 72 – letni tucholanin, skręcając z ul. Piastowskiej w Warszawską nie zauważył przechodzącej na przejściu dla pieszych kobiety i uderzył w nią. 65 – letnia mieszkanka Tucholi trafiła do szpitala. Kierujący pojazdem był trzeźwy. Prowadzone przez funkcjonariuszy  czynności w tej sprawie pozwolą na ustalenie dokładnych okoliczności zdarzenia.

__________________________

Autor: mł. asp. Justyna Janiak

admin

Next Post

Wspólne działania na drogach

pon Paź 24 , 2016
W ubiegłym tygodniu tucholscy funkcjonariusze Ruchu Drogowego mogli dwukrotnie liczyć na wsparcie swoich kolegów z Oddziałów Prewencji Policji w Bydgoszczy. Policjanci wspólnie czuwali nad bezpieczeństwem na drogach powiatu tucholskiego. Podobne akcje planowane są w przyszłości.

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook