25 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Wystarczył tydzień… Przed godziną „0”

1 min read

Powoli dobiegają końca przygotowania tucholskich Braci, do największej imprezy masowej w tym roku. To wielkie wyróżnienie dla miasta, że właśnie Tuchola stała się celem podróży „kurkowców” całej Europy. Z wielką uwagą przyglądaliśmy się dzisiaj pracom kończącym organizację całości. To niewiarygodnie wielkie przedsięwzięcie logistyczne. W pracę zaangażowano setki osób, każdy zna swoje miejsce i wie, za co jest odpowiedzialny. Wielkie uznanie budzi również to, że bracia potrafili wykorzystać czas przygotowań daleko wcześniej, pozyskując fundatorów, sponsorów i fundusze i patronów medialnych.

Czekają nas trzy bardzo intensywne i radosne dni, czas zabawy, rozrywki, wszystko ubarwione zostanie wspaniałą muzyką. Znani wokaliści, gry, zabawy, piękne stroje, tysiące osób, ostatnie tak wielkie przedsięwzięcie odbyło się wiele lat temu, kiedy Tuchola wzięła udział w turnieju pt. „Bank 440”.

Na przekór malkontentom, ku radości większości mieszkańców, Tuchola jak za dawnych lat tętnić będzie życiem dniem i nocą. Życzymy wszystkim wspaniałej zabawy i wypoczynku, niech te dni będą zaledwie preludium do kolejnych, tak barwnych imprez, czego Państwu i sobie życzymy.

Mariusz R.Fryckowski

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook