2 sierpnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

XVII ESHS Tuchola 2012 dobiegły końca…

1 min read

…w świetle dalekosiężnych reflektorów, które przez prawie dwie godziny rozświetlały niebo, by wreszcie ustawić się w  zdublowaną literę „W”, czyżby to akcent powiązany z koncernem z Volksburga? No dobrze, żarty, żartami, ale rzeczywiście, przez ostatnie trzy dni Kurkowi Bracia dokonali czegoś niemożliwego i tego im serdecznie gratulujemy. Zaangażowanie takiej armii ludzi, stworzenie tylu miejsc wystawowych, zapewnienie gościom wszelkich wygód, to wielkie przedsięwzięcie logistyczne. Należy podziękować również wszystkim służbom porządkowym, ratowniczym, które świetnie wywiązały się z powierzonych zadań. Ogrom imprezy budzi wielki szacunek, nawet wśród malkontentów, jednak jedna sprawa będzie nas nurtować zapewne przez najbliższe dni.

Mianowicie, dlaczego tak słabo impreza została rozreklamowana w mediach? Cztery portale internetowe, dwie gazety „papierowe” i telewizja regionalna, to… według nas trochę mało.

 

Zapraszamy na kilkuminutową retrospekcję części tego, co działo się w „Miasteczku Spotkań” oraz do naszej wielkiej galerii fotografii w naszym profilu Fecebooka (https://www.facebook.com/witryna.press)

(red)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook