27 listopada 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

XX Ekologicznie w Borach Tucholskich i nad Zalewem Koronowskim

1 min read

Do naszej redakcji dotarło bardzo interesujące zaproszenie, a wszystko dzięki naszym przyjaciołom z Izby Pamięci Zabytków w Wielkim Mędromierzu. Poznajmy szczegóły.

Serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie turystycznej pn. XX Ekologicznie w Borach Tucholskich i nad Zalewem Koronowskim – stanowiącej I rundę TMMO Polski Związek Motorowy Bydgoszcz oraz XXVIII rundę Turystycznego Pucharu Polski PZM, której organizatorem jest Ludowy Klub Turystyczny „Wyczół” Gościeradz przy współpracy Izba Pamięci Zabytków Wielki Mędromierz 20.

Impreza odbędzie się w dniu 17 września 2016 (sobota). Biuro imprezy znajdować się będzie w siedzibie klubu: Świetlica Wiejska Gościeradz gm. Koronowo woj. kujawsko-pomorskie (dojazd trasa krajowa nr DK25 Bydgoszcz-Koronowo).

Zgłoszenia do powyższej imprezy przyjmowane będą w Biurze Zawodów w dniu imprezy od godz. 9.oo do godz. 9.3o. Wpisowe do zawodów wynosi 60 zł/załoga – płatne na miejscu przy zgłoszeniu. Start pierwszego uczestnika na trasę ok. 55 km zaplanowany jest na godz.10.oo. Uczestników obowiązywać będzie regulamin Turystycznego Pucharu Polski Polskiego Związku Motorowego na 2016 rok.

Innymi słowy, przed nami prawdziwa gratka z dla miłośników motoryzacji, zwłaszcza tej trącącej automobilową myszką, choć jak się okazuje… nie tylko.

zaproszenie

_______________

(red.)

Fot. google.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook