27 listopada 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

XXII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Religijnej 2016. Przesłuchania

1 min read

Za nami pierwszy dzień festiwalu z tradycjami. XXII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Religijnej 2016, który na stałe wpisał się w cykl imprez połączonych z obchodami Dni Borów Tucholskich.

W sobotę w tucholskim TOK-u, tuż po południu, odbyły się przesłuchania biorących udział w konkursie. Poziom występów, jak zawsze był bardzo wysoki, a uczestników stających w sceniczne szranki, było prawie trzydziestu. Zacne grono sędziowskie miało trudny wybór.

Przesłuchania trwały do późnych godzin popołudniowych, dokonano wyboru. Kto zwyciężył? Wszystko stanie Znalezione obrazy dla zapytania Małecka ludmiłasię jasne już dzisiaj ( w niedzielę 24 – 07), tuż po godzinie 16-stej, kiedy rozpocznie się koncert laureatów.

A na zakończenie niespodzianka, występ znanego zespołu, ciekawostką jest to, że w jego składzie pojawi się jurorka festiwalowa, znakomita… Ludmiła Małecka!!! – aktorka scen muzycznych.

Wielki finał rozpocznie się uroczystą Mszą św. w Rudzkim Moście (godzina 15-sta), a od 16-stej w amfiteatrze królować będzie… przepiękna muzyka.

ZAPRASZAMY!

__________________

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook