25 listopada 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

XXXIII BIEG BOROWIAKA był wyjątkowy!

6 min read

Aż 788 młodych miłośników biegania wzięło udział w sobotnim  XXXIII Biegu Borowiaków. To niezwykłe sportowe święto ściąga co roku w ostatnią sobotę września, również rzesze kibiców, którzy swoim dopingiem zagrzewają do walki młodych lekkoatletów. Nie ma chyba innych zawodów podczas których trudno znaleźć miejsce na widowni stadionu Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Mamy wspaniałe dzieci i młodzież, której woli walki pozazdrościć bez wątpienia mogą dorośli. Duch rywalizacji był ważny, ale najważniejszą była wspaniała zabawa.Teraz najważniejsze – lokaty:

XXXIII BIEG BOROWIAKÓW –   

       TUCHOLA 26.09.2015 r.

 

DZIEWCZĘTA rocznik 2009                                – 400m

            1. SOBOCIŃSKA Andżelika                       SP Cekcyn                  12 pkt.

            2. WOŹNIAK Weronika                   SP Nr 1                       10 pkt.

            3. KOŚLIŃSKA Daria                      SP Legbąd                  8 pkt.

            4. SCHENK Agata                            SP Nr 3                       7 pkt.

            5. MICHALAK Olga                                    SP Nr 1                       6 pkt.

            6. SPELBERT Ewelina                     SP Nr 1                       5 pkt.

            7. KASPRZAK Amelia                     SP Raciąż                   4 pkt.

            8. ZAKRYŚ Wiktoria                                   SP Żalno                     3 pkt.

            9. KNOPEK Martyna                                    SP Nr 1                       2 pkt.

            10.WNĘKIEWICZ  Maja                 SP Nr 3                       1 pkt.

CHŁOPCY rocznik 2009                                        – 400m

            1. WILKOWSKI Igor                                   SP Bysław                  12 pkt.

            2. FAŁCZYŃSKI Igor                     SP Nr 3                       10 pkt.

            3. ŁAPKA Cyprian                           SP Nr 3                       8 pkt.

            4. GRABOWSKI Nikodem              SP Nr 3                       7 pkt.

            5. SEMRAU Bartosz                         SP Nr 1                       6 pkt.

            6. SZREDER Irek                             SP Nr 3                       5 pkt.

            7. MIĘSIKOWSKI Nikodem                       SP Bysław                  4 pkt.

            8. KARCZ Gracjan                           SP Nr 1                       3 pkt.

            9. KAROWSKI Sebastian                SP Nr 1                       2 pkt.

            10. NEUMANN Julian                      SP Lubiewo                1 pkt.

DZIEWCZĘTA rocznik 2008                                – 400m

            1. KANIA Jagoda                             SP Nr 3                       12 pkt.

            2. JESCHKE Paulina                         SP Raciąż                   10 pkt.

            3. MURAWSA Monika                    SP Legbąd                  8 pkt.

            4. ZIÓŁKOWSKA Kornelia             SP Lubiewo                7 pkt.

            5. GLAZIK Amelia                           SP Lubiewo                6 pkt.

            6. BOLIŃSKA Blanka                      SP Nr 1                       5 pkt.

            7. NOSIŃSKA Wiktoria                   SP Żalno                     4 pkt.

            8. ROSSEK Nikola                           SP Nr 1                       3 pkt.

            9. PIPOWSKA Agata                                   SP Nr 3                       2 pkt.

            10.REICHELT Małgorzata               SP Stobno                  1 pkt.

CHŁOPCY rocznik 2008                                        – 400m

            1. PIECZKA Bartosz                        SP Nr 3                       12 pkt.

            2. POCIOT Adam                             SP Nr 1                       10 pkt.

            3. GACKWSKI Jakub                      SP Cekcyn                  8 pkt.

            4. SZAMOCKI Norbert                    SP Nr 5                       7 pkt.

            5. WESOŁOWSKI Bartosz              SP Legbąd                  6 pkt.

            6. OLESZKIEWICZ Jędrzej            SP Nr 5                       5 pkt.

            7. KEMPIŃSKI Brajan                     SP Nr 3                       4 pkt.

            8. WAŚNIEWSKI Maciej                 SP Nr 5                       3 pkt.

            9. DOLOT Oliwier                            SP Raciąż                   2 pkt.

            10.SUCHOWSKI Adam                  SP Cekcyn                  1 pkt.

DZIEWCZĘTA rocznik 2007                                – 500m

            1. ATRAS Dominika                         SP Nr 1                       12 pkt.

            2. MILCZEWSKA Agata                 SP Bysław                  10 pkt.

            3. KARNOWSKA Oliwia                SP Kęsowo                 8 pkt.

            4. SAHLICKA Dominika                 SP Raciąż                   7 pkt.

            5. LUPTOWSKA Dominika             SP Kęsowo                 6 pkt.

            6. ROLBIECKA Klaudia                 SP Nr 1                       5 pkt.

            7. KOCIŃSKA Jagoda                     SP Żalno                     4 pkt.

            8. SUCHOMSKA Patrycja               SP Cekcyn                  3 pkt.

            9. BOLIŃSKA Pola                          SP Nr 1                       2 pkt.

            10.GWIZDAŁA Wiktoria                 SP Legbąd                  1 pkt.

CHŁOPCY rocznik 2007                                        – 500m

            1. GALIŃSKI Mikołaj                      SP Cekcyn                  12 pkt.

            2. KASZYCKI Filip                          SP Nr 3                       10 pkt.

            3. GUZ Adrian                                  SP Nr 3                       8 pkt.

            4. BOGUN Mateusz                          SP Cekcyn                  7 pkt.

            5. SUCHOMSKI Sebastian              SP Nr 3                       6 pkt.

            6. LENZ Marcel                                SP Legbąd                  5 pkt.

            7. BUCHOLC Łukasz                       SP Raciąż                   4 pkt.

            8. DOLAT Bartosz                            SP Raciąż                   3 pkt.

            9. NIEWIADOMSKI Alex               SP Nr 1                       2 pkt.

            10.PEDDIE BORROTO Carlos       SP Nr 3                       1 pkt.

 

DZIEWCZĘTA kl. III rocznik 2006                     – 500m

            1. PIECZKA Wiktoria                      SP Cekcyn                  12 pkt.

            2. SZYMAŃSKA Alicja                   SP Nr 3                       10 pkt.

            3. FLEMMING Julia                         SP Nr 1                       8 pkt.

            4. LORBIECKA Wiktoria                SP Raciąż                   7 pkt.

            5. PIWOŃSKA Weronika                 SP Nr 3                       6 pkt.

            6. PAŁBICKA Daria                        SP Legbąd                  5 pkt.

            7. TYDA Patrycja                              SP Nr 3                       4 pkt.

            8. KOWALSKA Natalia                   SP Żalno                     3 pkt.

            9. PASTWA Joanna                          SP Nr 1                       2 pkt.

            10.WYSOCKA Dominka                 SP Nr 1                       1 pkt.

 

CHŁOPCY kl. III rocznik 2006                             – 500m

            1. OLESZKIEWICZ Franciszek       SP Nr 5                       12 pkt.

            2. KWASIGROCH Kacper              SP Gostycyn              10 pkt.

            3. MAZALON Mikołaj                     SP Gostycyn              8 pkt.

            4. LESZCZYŃSKI Krystian            SP Cekcyn                  7 pkt.

            5. ZAREMBA Igor                           SP Nr 1                       6 pkt.

            6. GWIZDAŁA Karol                       SP Bysław                  5 pkt.

            7. SOBCZYK Krzysztof                   SP Pruszcz                  4 pkt.

            8. LINKE Dawid                              SP Nr 1                       3 pkt.

            9. IDZIKOWSKI Tymon                  SP Nr 5                       2 pkt.

            10.GOLIŃSKI Paweł                       SP Kęsowo                 1 pkt.

 

DZIEWCZĘTA kl. IV rocznik 2005                     – 600m

            1. JARSKA Natalia                           SP Cekcyn                  12 pkt.

            2. SZULC Weronika                         SP Bysław                  10 pkt.

            3. MUZIOŁ Natalia                          SP Nr 5                       8 pkt.

            4. LANDMESER Agata                   SP Stobno                  7 pkt.

            5. JAKUSEWICZ Daria                   SP Kęsowo                 6 pkt.

            6. SZPACZYŃSKA Dobromiła       SP Gostycyn              5 pkt.

            7. BLAUMANN Olga                      SP Raciąż                   4 pkt.

            8. KIEDROWCZ Marcelina             SP Raciąż                   3 pkt.

            9. HOPPE Klaudia                            SP Nr 1                       2 pkt.

            10.SZAMOCKA Nikola                   SP Nr 5                       1 pkt.

 

DZIEWCZĘTA kl. V rocznik 2004                       – 600m

            1. KŁOSOWSKA Julia                     SP Nr 3                       12 pkt.

            2. HINZ Wiktora                               SP Nr 1                       10 pkt.

            3. OSOWICKA Paulina                    SP Kęsowo                 8 pkt.

            4. GROMOWSKA Patrycja              SP Nr 1                       7 pkt.

            5. CZERWIŃSA Aneta                    SP Żalno                     6 pkt.

            6. MUZOLF Patrycja                        SP Nr 1                       5 pkt.

            7. NARLOCH Kornelia                    SP Legbąd                  4 pkt.

            8. OKOŃSKA Magdalena                SP Kęsowo                 3 pkt.

            9. SZEFFS Aurelia                            SP Żalno                     2 pkt.

            10.ZURA Zuzanna                            SP Nr 1                       1 pkt.

 

DZIEWCZĘTA kl. VI rocznik 2003                     – 600m

            1. WIŚNIEWSA Sara                                   SP Cekcyn                  12 pkt.

            2. PIELESIAK Wiktoria                   SP Nr 3                       10 pkt.

            3. BĄCZKOWSKA Aneta               SP Bysław                  8 pkt.

            4. ŁYCZYWEK Syntia                     SP Raciąż                   7 pkt.

            5. LESIKOWSKA Oliwia                SP Cekcyn                  6 pkt.

            6. PIPOWSKA Paulina                     SP Nr 3                       5 pkt.

            7. KĄDZIELA Patrycja                    SP Nr 5                       4 pkt.

            8. KOWALSKA Karolina                 SP Raciąż                   3 pkt.

            9. CHWASTYNIAK Patrycja          SP Kiełpin                  2 pkt.

            10.GÓRKA Dominika                      SP Nr 5                       1 pkt.

DZIEWCZĘTA kl. I gimnazjum rocznik 2002    -600m

            1. WÓJCICKA Paulina                     Gim. Gostycyn

            2. SINIŁO Zuzanna                          Gim. Powiatowe

            3. ALICHINIEWICZ Olga              Gim. Powiatowe

            4. POLASZEK Weronika                 Gim. Cekcyn

            5. WOJTAS Monika                          Gim. Nr 1

            6. CEMKA Julia                                Gim. Stobno

            7. LANDMESER Weronika             Gim. Stobno

            8. KOTWICA Angelika                    Gim. Gostycyn

            9. IGNASZAK Irmina                      Gim . Nr 1

            10. GRZYWACZ Anna                    Gim. Lubiewo

CHŁOPCY kl. IV rocznik 2005                             – 800m           

            1. KOSIDOWSKI Łukasz                SP Cekcyn                  12 pkt.

            2. SZULC Jakub                                SP NR 1                     10 pkt.

            3. SZPROCH Maksymilian               SP Pruszcz                  8 pkt.

            4. MINIKOWSKI Kacper                SP Lubiewo                7 pkt.

            5. MICHALAK Miłosz                     SP Nr 1                       6 pkt.

            6. JANUSZEWSKI Igor                   SP Nr 1                       5 pkt.

            7. KARWASZ Hubert                      SP Gostycyn              4 pkt.

            8. GWIZDALLA Karol                    SP Żalno                     3 pkt.

            9. KOLCZYK  Kacper                      SP Nr 3                       2 pkt.

            10.MINDYKOWSKI Kacper           SP Żalno                     1 pkt.

 

CHŁOPCY kl. V rocznik 2004                              – 800m

            1. JANOWICZ Dominik                   SP Nr 3                       12 pkt.

            2. CHLEBOWSKI Marek                 SP Cekcyn                  10 pkt.

            3. ORZECHOWSKI Jędrzej             SP Nr 5                       8 pkt.

            4. SZONSZOR Mikołaj                    SP Nr 3                       7 pkt.

            5. GIERSZ Mateusz                          SP Żalno                     6 pkt.

            6. WAMKA Kacper                          SP Gostycyn               5 pkt.

            7. ŁUKASZEWICZ Eryk                 SP Nr 5                       4 pkt.

            8. URBAN Hubert                            SP Nr 5                       3 pkt.

            9. SOBAJTIS Paweł                          SP Nr 3                       2 pkt.

            10.PIECZKA Miłosz                         SP Bysław                  1 pkt.

CHŁOPCY kl. VI rocznik 2003                             – 800m

            1. CHLEBOWSKI Patryk                SP Cekcyn                  12 pkt.

            2. MARCINIAK Piotr                      SP Nr 3                       10 pkt.

            3. LESZCZYŃSKI Daniel                SP Cekcyn                  8 pkt.

            4. WĘSIERSKI                                 SP Gostycyn              7 pkt.

            5. KAK Szymon                                SP Kęsowo                 6 pkt.

            6. MATERAC Mateusz                     SP Cekcyn                  5 pkt..

            7. SUSŁO Krzysztof                         SP Gostycyn              4 pkt.

            8. GŁOWACKI Bartosz                   SP Nr 1                       3 pkt.

            9. WAŁDOCH Jakub                                    SP Raciąż                   2 pkt.

            10.SCHMIDT Krystian                     SP Raciąż                   1 pkt.

 

DZIEWCZĘTA kl. II gimnazjum rocznik 2001   – 800m

            1. PRZYBYLSKA Dominika           Gim.  Stobno

            2. RYBAK Martyna                          Gim.  Cekcyn

            3. URBAN Aleksandra                     Gim.  Cekcyn

            4. ZBILSKA Natalia                         Gim.  Żalno

            5. KREJNA Aleksandra                    Gim.  Cekcyn

            6. NEUMANN Michel                      SV Concordia

            7. MUNCHOW  Marie                      SV Concordia

            8. WIŚNIEWSKA Małgorzata         Gim.  Kęsowo

            9. SARNOWSKA Barbara               Gim.  Gostycyn

            10.HAFFKE Martyna                                   Gim.  Cekkcyn

CHŁOPCY kl. I gimnazjum rocznik 2002            – 800m

            1. OKONEK Kamil                           Gim. Żalno

            2. STRASZEWSKI Dawid               Gim. Żalno

            3. DEJA Artur                                               Gim. Nr 1

            4. PIECZKA Adrian                         Gim. Cekcyn

            5. JAWORSKI Juliusz                      Gim. Powiatowe

            6. SALA Jakub                                  Gim. Cekcyn

            7. ROSTANKOWSKI Jakub                        Gim. Nr 1

            8. DONOROWICZ Łukasz              SP Żalno

            9. NIERUSZEWICZ Dominik         Gim. Cekcyn

            10.JAROCH Jarek                             Gim. Lubiewo

 

DZIEWCZĘTA kl. III gimnazjum rocznik 2000 – 800m

            1. ŁYCZYWEK Weronika               Gim. Cekcyn

            2. PAŁBICKA Natalia                      Gim. Lubiewo

            3. KORZENIEWSKA Martyna        Gim. Kęsowo

            4. ŻYGOWSKA Małgorzata            Gim. Nr 1

            5. PEPLIŃSKA Oliwia                     Gim. Nr 1

            6. BARWIŃSA Magdalena              Gim. Bysław

            7. SIEDLECKA Oliwia                    Gim. Nr 1

DZIEWCZĘTA – bieg otwarty rocznik 1999 i starsze    – 800m

            1. LANDMESSER Karolina             ZSLiT

            2. RYBAK Alicja                              ZSO

            3. LANDMESSER Paulina               ZSO

            4. SZEFFS Patrycja                           ZSO

            5. OTT Joanna                                   ZSO

CHŁOPCY kl. II gimnazjum rocznik 2001          – 1000m

            1. ZIĘTKOWSKI Adrian                 Gim. Lubiewo

            2. BUDZYŃSKI Krzysztof              Gim Nr 1

            3. BRUNKA Damian                                    Gim. Kęsowo

            4. BIEŃKO Oskar                             Gim. Kęsowo

            5. WILCZEWSKI Andrzej               Gim. Lubiewo

            6. SANTOWSKI Sebastian               Gim. Kęsowo

            7. CZERWIŃSKI Nikodem             Gim. Nr 1

            8. PASTWA FABIAN                      Gim. Nr 1

            9. NIELEK Patryk                            Gim. Nr  1

CHŁOPCY kl. III gimnazjum rocznik 2000         – 1000m

            1. PILARSKI Cezary                                    Gim. Bysław

            2. WIELANDT Paweł                       Gim. Stobno

            3. LEBODA Kacper                          Gim. Kęsowo

            4. RUMIŃSKI Kajetan                     Gim. Stobno

            5. DOMERACKI Kacper                 Gim. Kęsowo

            6. FRĄTCZAK Ernest                      Gim. Kęsowo

            7. SZULC Krzysztof                         Gim. Bysław

            8. GWIAZDOWSKI Arkadiusz       Gim. Cekcyn

            9. GOLIWĄS Filip                            Gim. Kęsowo

            10.RETLEWSKI Grzegorz               Gim. Lubiewo

CHŁOPCY – bieg otwarty rocznik 1999 i starsi  – 1000m

            1. WIŚNIEWSKI Arkadiusz            MLKS Tucholanka

            2. SZRAJBER Krystian                    MLKS Tucholanka

            3. WIŚNIEWSKI Mateusz               Kęsowo

            4. KĘSIK Łukasz                              MLKS Tucholanka

            5. ROMPALSKI Jakub                     ZSLiT

            6. GULIŃSKI Adam                        ZSLiT

            7. HIPPLER Mateusz                                    ZSLiT

PUNKTACJA ZESPOŁOWA SZKÓŁ

 

            1. SP Nr 3 T-la           173 pkt

            2. SP Nr 1 T-la           142 pkt.

            3. SP Cekcyn              139 pkt.

            4. SP r 5 T-la                58 pkt.

            5. SP Raciąż                 57 pkt.

            6. SP Bysław                50 pkt.

            7. SP Gostycyn            43 pkt.

            8. SP Kęsowo               38 pkt.

            9. SP Legbąd                37 pkt.

            10.SP Żalno                  32 pkt.

            11.SP Lubiewo             21 pkt.

            12.SP Pruszcz               12 pkt.

            13.SP Stobno                 8 pkt.

            14.SP Kiełpin                 2 pkt.

I na zakończenie przygotowaliśmy wielką galerię fotografii i film, który jeszcze poddawany jest montażowi, pojawi się już w najnowszej  aktualizacji.

XXXIII Bieg Borowiaków

____________________

(red.)

 

 

 

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook