22 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Z ostatniej chwili… Andrzej Duda odwołuje duże spotkania w kampanii

1 min read

tokis.pl

Zdaje się, że koronawirus krzyżuje wszystkie plany prezydenckie, również te, które ewentualnie miały dotyczyć Tucholi. Ma to związek z konferencją pod nazwą „Perspektywy dla rozwoju Internetu Rzeczy – Samorząd Przyszłości”, która ma się odbyć 12 dnia marca w tucholskim TOK-u, rzekomo z udziałem głowy państwa.

Prezydent ( jednocześnie kandydat) ogłosił właśnie, że:

– Ze względu na dobro obywateli rezygnuję z dużych spotkań w trakcie kampanii prezydenckiej. To moja osobista decyzja – poinformował po spotkaniu w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego prezydent Andrzej Duda.

Te spotkania najczęściej odbywają się w dużych halach, salach. Przychodzi na nie 500 osób, czasami nawet 600 i 700. Wydaje mi się, że przez to może dojść do jakiegoś rozprzestrzeniania się koronawirusa. Ryzyko jest zbyt wielkie, a nie chcę narażać ludzi, którzy na te spotkania przychodzą, na niebezpieczeństwo – dodał prezydent.

Kandydat PiS-u na prezydenta ujawnił, że spotkania z rodakami były „najważniejszą częścią jego kampanii”, jednak ze względu na możliwą epidemię „będzie prowadził ją w inny możliwy sposób”.

Zobaczymy, jak będzie w rzeczywistości.


(red.)

Fot. tokis.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook