27 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

AKTUALIZACJA: UWAGA SŁUŻBY MIEJSKIE! Wasz cel to WYSOKA WIEŚ od numeru 26!

2 min read

Wysoka Wieś w gminie Tuchola okazuje się być miejscem zapomnianym przez Boga (choć nie do końca) i ludzi, zwłaszcza odpowiedzialnych za stan dróg (ulic).

Czytelnik napisał (pisownia oryginalna):

Witam – wracam do domu z pracy na ulicę Przy Szosie Bydgoskiej w okolice Wysokiej Wsi i patrzę zjeżdżając na drewniany mostek a tu lodowisko większe niż dzień wcześniej. Dobrze że znam ten rejon bo samochód mimo zerowej prędkości jechał jak na łyżwach. No do diabła ale chyba ktoś za to odpowiada – co mamy sami piasek wozić w autach i sypać? To jest droga na wysoką wieś od strony ulicy bydgoskiej skręt w prawo jak się zaczyna las przed Żólwincem. Proszę Szanowna Redakcję o pomoc bo Wasze medium zawsze dociera tam gdzie trzeba. Pozdrawiam

Na miejsce natychmiast udał się nasz reporter, który zastał taki oto obrazek:

Widać wyraźnie, że sygnał Czytelnika nie był bezpodstawny, a miejsce, gdzie jak okazuje ześlizgują się i inne pojazdy, jest bardzo niebezpieczne, konsekwencje mogą być bardzo poważne!

O sytuacji poinformowaliśmy Pana Burmistrza Tucholi, który obiecał wysłać natychmiast w ten rejon swojego inspektora. My radzimy wysłać tam piaskarkę i to z prędkością dźwięku.

***

Aktualizacja.

Około godziny 12:30 problem usunięto, mieszkańcy są wdzięczni. Dziękujemy za skuteczną interwencję przypominając jednocześnie, że jest jeszcze sporo ulic, które wymagają podobnie zdecydowanych działań. TOKiS – PRESS służy spisem wszystkich lokalizacji.


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook