25 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Szanowni Państwo, żyjemy podobno w ciekawych czasach, jednak te nie do końca wytrzymują konfrontację z codziennością, lub ściślej, z życiem.
.
Właśnie o jedno rozpoczynamy walkę, licząc na Państwa serca. Wiemy, że zawsze na nie możemy liczyć. Rozpoczynamy bój o zdrowie Antosia i potrzebujemy wsparcia, takiego zwyczajnego, codziennego w postaci nakrętek od butelek, które zwykle wyrzucamy do pojemnika z napisem tworzywa sztuczne. Prosimy nie róbcie tego, koło sklepu „PIAST' w Tucholi, znajduje się specjalne serce, tam można je wrzucić.
.
Kim jest Antoś?
.
Antoś ma dopiero 3-latka, ale codziennie musi się zmagać z własnym ciałem, które stanowi dla niego barierę często nie do pokonania. Chłopiec ma zdiagnozowane mózgowe porażenie dziecięce pod postacią niedowładu połowiczego prawostronnego. Chodzi na palcach prawej stopy, znacznie gorzej porusza prawą ręką, ma również stwierdzony opóźniony rozwój mowy, zaburzenia integracji sensorycznej oraz wadę wzroku. Mimo stałej rehabilitacji, zajęć i terapii, na które uczęszcza, stan zdrowia Antka jest nadal poważny. Pomóżmy, a z pewnością się uda:)
.

Istnieje też możliwość tradycyjnego wsparcia, informacje znajdziemy w tym portalu:

https://www.siepomaga.pl/antos-kopiszka


(red.)

 

 

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook