16 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Z poniedziałku na wtorek PLAY obudził pół POLSKI? (feieton)

2 min read

Sporą wpadkę reklamową zaliczyła znana sieć PLAY, cóż, trudno się dziwić, że klienci firmy się wkurzyli, skoro w nocy odebrali rozmowę o wyjątkowej treści…

W nocy z poniedziałku na wtorek klientów sieci komórkowej Play spotkała bardzo niemiła niespodzianka. Dostawali oni bowiem telefony z nagraną na sekretarkę ofertą reklamową operatora. „Czy u Was pracują normalni ludzie? Macie jakieś granice?” – pytają poirytowani klienci – czytamy w tekście pana Marcina Gruszki.

  • W nocy i nad ranem klientów Play obudziły telefony z ofertą reklamową.
  • Nie wiadomo, czy wpadka Playa to awaria systemu, czy błąd ludzki.
  • Rzecznik sieci przeprasza wszystkich klientów

Musztarda po obiedzie, w dodatku nie pierwszy raz i firma Play w tej materii nie jest wcale odosobnionym przypadkiem. Z podobnej nachalnej reklamy korzystają i inni, łącznie z przekupkami/cwaniarami, które szukają rzekomo wsparcia dla chorych dzieci. Cóż, takich kombinatorów powinno postawić się pod ścianą. Niestety, póki co… „szczodra gejo-unia” ciągle nam zabrania powrotu do barbarzyńskich metod wymierzania sprawiedliwości.

Sieć komórkowa Play od jakiegoś czasu chełpi się nową ofertą pt. „Nagraj »Seksmisję« z Jerzym Stuhrem”. Naiwni nieszczęśnicy, którzy wyrazili na nią zgodę, mają teraz dosłownie „przechlapane” są nękani telefonami. Niestety, któryś z cymbałów tak ustawił automat, że część takich połączeń zostało zrealizowanych w nocy z poniedziałku na wtorek. Klienci…, delikatnie mówiąc wściekli się, a  upust frustracjom dali w profilu FB Playa. Doszło nawet do tego, że część z nich zadeklarowała rezygnację z usług namolnego usługodawcy… i słusznie!

Poziom ogólnego „scymbalenia” firm znanych i nieznanych w poszukiwaniu kolejnego klienta, osiągnął poziom absurdu i to nie koniec, bo dołączają do nich ciągle nowi, łącznie z np. TVP S.A, której ubrdało się, że jest „narodowym nadawcą” i należy mu się abonament, jeżeli ktoś go nie uiści, to przyjdzie karbowy/ skarbowy z poselstwem PiS-u. Pytamy za co, skoro to firma, jak każda inna w dodatku również w swojej ramówce umieszcza reklamodawców? Co to jest? Podwójne finansowanie? To my żądamy swojego udziału w podziale zysków!

No i tak właśnie wygląda polskie piekiełko tych, którzy szukają zbytu, na wątpliwej jakości usługi, zamiast wić się w ekonomicznych konwulsjach, by wreszcie… zdechnąć i ustąpić pola lepszym.

I chyba w tej sytuacji, najbardziej zadowolonym jest pan Jerzy Stuhr, który zapewne już zainkasował gażę za… twarz.


 Mariusz R.Fryckowski

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook