12 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

„Z rozdartym sercem” posła Króla

2 min read

Oj, to się porobiło i to tuż przed wyborami, poseł, którego karierę polityczną obserwuję od samego początku, ponownie mnie zaskoczył i to nawet… pozytywnie!

Pan Piotr Król, który z obecnie rządząca partią związany jest od jej początku, pierwszego wywiadu, po objęciu poselskiego stołka w Parlamencie, udzielił naszej witrynie, występując przed kamerą. Były też i następne i warto do nich powrócić, bo ten poseł jest rzeczywiście wyjątkowy i potrafi nie tylko zaskakiwać przytomnością umysłu, ale i tęgo zdenerwować oponentów. Nie inaczej zdarzyło się ledwie kilka dni temu, kiedy do słynnego portalu YT trafiło pewne nagranie. Nie byłoby w nim nic szczególnego, gdyby nie fakt, że w kilka ról wcielił się nasz pan Poseł. Złośliwi twierdzą, że to przedwyborcza „parówa”, jeżeli tak, to nawet gdyby się tak zdarzyło, że zbliżające się wybory dla naszego bohatera zakończyłyby się fiaskiem, to z pewnością z głodu nie umrze, bo ma… talent!

To nie jest dziennikarska kaczka! Poseł Król napisał piosenkę i jeszcze ją zaśpiewał! Jak się okazuje, zawsze o tym marzył. Skoro tak, to marzenie właśnie się spełniło, a odwagę i talent posła doceniło ponad 3000 widzów i spora ilość pozytywnych komentarzy.

Cóż można dodać? Można tylko życzyć Panu Posłowi, aby wyśpiewał nam wszystko to, co w duszy polityka szuka ujścia, ku radości i doinformowaniu wyborców.


Mariusz R.Fryckowski

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook