21 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Z tucholskiego szpitala kosmici uprowadzili miejsca siedzące dla pacjentów. Czy już nadszedł czas wymiany Prezesa spółki?

2 min read

I znowu o naszym szpitalu. Odwiedziliśmy go we czwartek, tak się zwykle dzieje, że czas jakiś po naszej interwencji, sprawdzamy,zwykle dwukrotnie, czy nasze sugestie za zgodą i wiedzą ludzi zarządzających swoim dobrem, zostały wykonane i wcielone w życie.

Jeszcze nie opadł kurz radości, po naszym radosnym tańcu po wieściach ,że oto miejsce, które zazwyczaj szczelnie wypełniają pacjenci w oczekiwaniu na wizytę u lekarza, w godzinach nocnych, zostało odmalowane, a na korytarzu pojawił się dodatkowy rząd krzeseł, aby ludzie w podeszłym wieku, mieli gdzie usiąść, a tu już czeka nas zimny prysznic.

Korytarz rzeczywiście lśni, ale po dodatkowych miejscach nie pozostał nawet ślad. Widać wyraźnie, że administracja szpitala, albo kosmici, uprowadzili dobro pacjenta, przywracając poprzedni stan. Nieśmiało pytamy w w okienku rejestracyjnym ,co się wydarzyło, ale dobrze przeszkolona rejestratorka nie ma ochoty odpowiedzieć na pytanie, za które jej  nie płacą, zupełnie słusznie, odsyła nas do administracji szpitala.Cóż, nie lubimy tracić czasu na czczą gadaninę. Przyjmujemy i ten fakt,  mając przekonanie, że w tym szpitalu dobrze się nie dzieje i jest drogo. Przypomnijmy, brak lekarzy, bo podobno nie chcą pracować w Tucholi, problem z opieką nocną, rzekoma odmowa pomocy pacjentowi, który miał udar mózgu, jakieś krzesła, brakuje tylko, abyśmy sprawdzili menu i catering. To przecież niedorzeczna sytuacja!

Może rzeczywiście, rację mają tucholscy internauci / pacjenci, że może jest już ten właściwy czas, aby wymienić bezradnego Pana Prezesa Spółki Szpital Tucholski? Nie można przecież w czambuł potępiać rządzących prawicowców i obarczać ich winą za problemy szpitala. Czasy PO i przekrętów tej partii na szczęście przeminęły, nadeszło nowe, równie szkodliwe, ale za zgodą lwiej części Narodu, również u nas, w Tucholi! To się nazywa demokracja – terror większości.

W najbliższym czasie zapytamy  współudziałowców o to, kogo lub co, mają zamiar zmienić w działalności Naszego, nie ich szpitala, oczywiście na piśmie. Mieszkańcy Tucholi z pewnością będą zainteresowani reakcjami i odpowiedziami.

Te oczywiście skomentujemy i opublikujemy, dodatkowo  skonfrontujemy z Naszymi Czytelnikami i Widzami poprzez ankietę.

Do tematu powrócimy.


Mariusz R.Fryckowski

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook