17 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Z wizytą w tucholskim Zakładzie Aktywności Zawodowej (TOKiS – PRESS TV)

1 min read

Kiedy w 2013 roku  otwierano Zakład Aktywności Zawodowej w Tucholi, rejestrowaliśmy to wydarzenie, jako jedna z nielicznych ekip telewizyjnych.

To było oczko w głowie ówczesnej pani starosty – Doroty Gromowskiej. Wraz ze współpracownikami, przy wydatnej pomocy pana marszałka województwa, na naszych oczach, dokonał się swoisty cud.

Ów cud działa i odnosi wielkie sukcesy do dzisiaj. Nikt nie może podważyć oczywistości – tucholski ZAZ jest jedną z najlepiej funkcjonujących placówek tego typu w województwie.

Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby po latach „wprosić się” i obejrzeć, to, co się zmieniło od tamtej pory.

Obiekt cieszy się powszechnym uznaniem swoich klientów. Baza noclegowa, kuchnia, siłownia, kolorowy zakątek dla dzieci, zrobią wrażenie na każdym.

Jednak, to wszystko byłoby bez znaczenia, gdyby nie głębokie zaangażowanie pracowników, tego wyjątkowego obiektu. Po godzinnej wizycie trudno jest ocenić ich pracę, dlatego… o wypowiedź poprosiliśmy osobę najbardziej kompetentną, która drzwi do swojego mikroskopijnego „gabinetu”, ma zawsze szeroko otwarte –  panią Lucynę Karnowską – obecnego kierownika ZAZ-u.

________________

Mariusz R.Fryckowski

Serdecznie dziękujemy kierownictwu zakładu oraz pracownikom, za możliwość stworzenia tego materiału:)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook