Za zniszczenia infrastruktury drogowej zapłacimy tylko my!

I ponownie jesteśmy na DW 240,tym razem w pobliżu przejazdu kolejowego przy Świeckiej. Marnie się tamtędy jeździ, droga zniszczona, ruch spory, asfalt zniszczony, sporo dziur i równica poziomów pomiędzy główną drogą, a bocznymi.

Nie inaczej jest i w tym miejscu. Wjazd z Czarnej Drogi na Świecką wymaga od kierowców wyjątkowej wprawy. Mniejsze pojazdy dają radę, gorzej jest z tymi wielkimi, zwłaszcza, kiedy za kierownicą siedzi młody kierowca w dodatku obcokrajowiec, wtedy, wszystko może się zdarzyć.

Najbardziej obawiać się należy Ukraińców, są nieobliczalni i potrafią nieźle nawywijać. Za nic mają przepisy o ruchu drogowym, a tym bardziej nie przejmują się tym, co jest integralną częścią drogowej infrastruktury. Na efekty nie musieliśmy długo czekać, rozjechane bariery energochłonne, to norma. Te ze zdjęć, już spełniły swoją rolę i nadają się tyko do wymiany. Niestety, kierowcy / Ukraińcy są w Polsce bezkarni i wyjątkowo niebezpieczni.


(red.)

admin

Next Post

Wpierw pożar chlewni,później kapotaż samochodu - strażacy z Gostycyna są zawsze w pogotowiu!

sob Mar 10 , 2018
Strażacy, budzą wyłącznie pozytywne skojarzenia. Są zawsze pierwsi tam, gdzie być mają, zwyczajni ludzie i samorządowcy nigdy nie szczędzili pieniędzy na tę formację. Kiedy strażak jest w potrzebie, otwiera się każde serce, ale to działa też i w drugą stronę. Nie inaczej jest również w Gostycynie, a tamtejsi ochotnicy, mieli […]

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook