29 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Zaginął Marcin Kołtunowicz – mieszkaniec Tucholi!

2 min read

Dzisiaj do Tygodnika Tucholskiego zgłosili się bliscy zaginionego w poniedziałek Marcina Kołtunowicza. Do redakcji pisma trafiła fotografia, jak na razie jedyna, którą dysponują media.

Drodzy Państwo, mieszkańcy Tucholi i jej okolic, wszyscy, którzy na co dzień poruszamy się autami zasilanymi gazem prędzej, czy później,  korzystamy z usług firmy w której pracuje Marcin. To wyjątkowy, młody człowiek, o usposobieniu niezwykle pogodnym, ufny, lubiący ludzi. Dotychczas to On nam pomagał w problemach, dzisiaj być może sam potrzebuje pomocy, naszej pomocy!

Media elektroniczne mają to do siebie, że zasięg ich działania jest praktycznie nieograniczony, dlatego zwracamy się do wszystkich naszych gości, którzy tak tłumnie odwiedzają naszą witrynę, o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu Marcina, o którego martwi się jego rodzina. Zapraszamy do odwiedzin witryny Tygodnika Tucholskiego, gdzie poznacie Państwo wszelkie do tej pory ustalone szczegóły plus ten najważniejszy – rysopis i fotografię. Nie wierzymy w to, aby tak sympatycznego chłopaka, mogło spotkać coś złego, jednak naszym wspólnym obowiązkiem jest pomóc w ustaleniu każdej, nawet pozornie błahej informacji,która pomoże w odnalezieniu Marcina, a w efekcie w jego szczęśliwym powrocie do domu.

TOKiS – PRESS zachęca sąsiednie portale powiatu do włączenia się w poszukiwania zaginionego. Internet to najpotężniejsze narzędzie medialne świata, skorzystajmy z niego wspólnie!

 

 PRZEKIEROWANIE DO TYGODNIKA TUCHOLSKIEGO – (kliknij napis)

 

Zespół TOKiS – PRESS

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook