8 marca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Zaginiony mieszkaniec Ostrowa odnaleziony!

2 min read

Ponad 60 policjantów, kilkudziesięciu strażaków i osoby prywatne wspólnie z wójtem gminy  poszukiwały dzisiaj zaginionego 75-letniego mieszkańca Ostrowa. Na szczęście, po czterech godzinach poszukiwań  policjanci odnaleźli starszego pana. 75-latek trafił pod opiekę rodziny.

Dzisiaj (9.03)  po godzinie 16 do posterunku w Cekcynie przybył mieszkaniec Ostrowa. Mężczyzna zgłosił zaginięcie swojego 75-letniego ojca. Według relacji zgłaszającego około godziny 10 jego ojciec wyszedł z domu na spacer, do chwili zgłoszenia nie powrócił. Zaginiony zabrał ze sobą rower i psa. Po przyjęciu zgłoszenia o zaginięciu funkcjonariusze wyruszyli na poszukiwania mężczyzny. Ponad 60 policjantów, kilkudziesięciu  strażaków i sąsiedzi przeszukiwali tereny, gdzie mógłby przebywać starszy mężczyzna.  Na szczęście przed godziną 21 policjanci otrzymali sygnał, że poszukiwany widziany był w okolicy miejscowości Śliwiczki w sąsiedniej gminie.  Funkcjonariusze udali się we wskazane miejsce i tam odnaleźli poszukiwanego mężczyznę.  75-latek znajdował się ponad 20 kilometrów od miejsca zamieszkania.  Starszy pan wrócił pod opiekę rodziny.

Od redakcji.

Znalezione obrazy dla zapytania komórkaDoprawdy, może dziwić niefrasobliwość opiekunów osób starszych. To kolejna sytuacja w naszym powiecie, gdzie znika osoba, a w jej poszukiwania angażowane są dziesiątki osób i praktycznie wszystkie służby. Tym razem wszystko skończyło się dobrze. Czy aż takim problemem jest kupno telefonu komórkowego? Żyjemy w XXI wieku i jego zdobyczą są pewne cuda techniki.  Jednym z nich jest możliwość odnalezienia zaginionego ,właśnie z pomocą komórki, pod warunkiem, że jest włączona. Istnieją specjalne programy, które to ułatwiają.

Więcej rozsądku i opieki, a wszyscy będą szczęśliwi.

_________________

(red.)

Mat. KPP Tuchola

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook