18 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Zakład Aktywności Zawodowej w Tucholi przeżył wczoraj prawdziwe oblężenie

2 min read

imagesA wszystko za sprawą otwartych drzwi w które chętnie zaglądali zainteresowani przebogatą gamą usług tej wyjątkowej „firmy”. Możemy mieć już pewność, że tucholski ZAZ poradzi sobie na lokalnym rynku.

A co takiego proponuje? Przypomnijmy sobie…

 O godzinie szesnastej wszystko stało się już jasne. Oficjalnie wręczono główną nagrodę pani Magdalenie Ochendal z Raciąża, która zaproponowała nazwę dla niezwykłej sali zabaw dla najmłodszych, którą również dysponuje tucholski ZAZ. Propozycji było wiele, jednak wygrał „Kolorowy zakątek”, a pani Magdalenie wręczono komplet kuchenny i karnety do siłowni i do placu zabaw. Specjalne wyróżnienie trafiło do pani Dominiki Górskiej, która pobiła swoisty rekord, zgłosiła aż 183 propozycje nazw placu zabaw. Ponieważ pani Dominika nie mogła dojechać, nagroda trafi do rąk laureatki troszeczkę później.

My dotarliśmy do „Korowego zakątka” odrobinę wcześniej, aby przekonać się jak funkcjonuje. Jest zachwycający, a radość korzystających z niego dzieci upewnia nas w tym, że inwestycja jest absolutnie trafioną.

Zawsze uśmiechnięte, cierpliwe, życzliwe, pełne ciepła – dobre duszki „Kolorowego zakątka”

Jest coś jeszcze…

W trakcie kręcenia materiału filmowego w sali pojawiła się grupa osób korzystających z szansy, którą daje ZAZ, to wspaniali ludzie, odrobinę inaczej funkcjonujący, niż my. Zachwycające w tej scenie było to, jak Oni potrafią się cieszyć, jak potrafią okazywać wdzięczność i tylko dla tej chwili warto było cierpliwie czekać, aż cała inwestycja zakończy się i będzie służyła głównie  Im. I niech tak pozostanie na zawsze, otrzymali szanse na inne życie i z pewnością jej nie zmarnują. Wartość bezcenna i WIELKI SUKCES  pani Starosty i Jej współpracowników oraz… WIELU LUDZI DOBREJ WOLI!

I nie ma tutaj nawet grama przesady.

________________

(mrf.)

Pełna galeria fotografii

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook