20 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Zakończyliśmy zdjęcia do drugiego odcinka „Lampy Cudów”

1 min read

Niskie ciśnienie atmosferyczne, brak słońca, ogólnie paskudna pogoda nie zachęcają do twórczej pracy, jednak nas to nie dotyczy i właśnie dzisiaj zakończyliśmy zdjęcia do drugiego odcinka „Lampy…”.

Rzeczywiście, kluczowym elementem nowego wydania będzie lampa, a właściwie.l., należy użyć liczby mnogiej – lampy i to takiego typu, o których niewielu słyszało, a zaledwie garstka widziała takie, na własne oczy. Lampa łukowa, ksenonowa, to kluczowe elementy urządzeń, o których opowiemy w naszym serialu trącącym myszką. Oczywiście, nagrywaliśmy w przyjaznych progach Izby Tradycji Zabytków w Wielkim Mędromierzu w gm. Gostycyn. O czym rozmawialiśmy, co pokazujemy wraz z kustoszem? Będzie tego sporo, na chwilę przeniesiemy się w czasy filmów braci Lumière, złożymy hołd niezapomnianemu duetowi Hardy/Lorel (Flip i Flap) i płynnie przejdziemy do lat, gdzie przybytek X Muzy odwiedzały tłumy w każdym miejscu i gdzie pojawiała się służbowa „Nyska”.

Już wkrótce zaprosimy wszystkich czytelników i widzów przed ekrany. Zapewniamy wartką akcję, humor i odświeżenie wspomnień przy skrzeku naszej redakcyjno – muzealnej żaby.


Mariusz i Zbyszek

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook