1 grudnia 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Żalno. Przyjechali motocykliści z całej Polski. Żalińskie MOTO SHOW

1 min read

Prawie 300 maszyn z całej Polski zjechało do Żalna po to, aby wziąć udział w MOTO SHOW, którego organizatorem kolejny już raz, było Bractwo Motocyklowe „MAGNETO”. W tym roku…, zlot był największym w dziejach grupy.

Wspaniałe motocykle, tak pieczołowicie przygotowane i wypolerowane nie są codziennością, można je było dzisiaj podziwiać do woli. Rozmaitość marek różnych rocznikowo, ale łączy je jedno, idealny stan i pasja w właścicieli. W tym roku plan spotkania był podobny, jak w poprzednich, z tą różnicą, że zmieniono miejsce spotkania i był to trafiony pomysł. Nie zabrakło też parady miejscowościami położonymi w pięknej gminie Kęsowo, jednak wszystko zaczęło się od Tucholi.

Gigantyczną kolumnę poprowadziła wzorowo załoga radiowozu policyjnego. W kolumnie dostrzegamy też pojazdy czterokołowe w tym transporter opancerzony BRDM, który na co dzień „strzeże” jednej z pobliskich restauracji. Nie zabrakło też gier, zabaw oraz zbiórki pieniędzy na szczytny cel, ale o tym wszystkim opowiemy w filmie.

Organizatorom dziękujemy za zaproszenie i zapraszamy do naszego kina.


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook