26 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Zapisy do Gry Miejskiej – Rowerowe Spojrzenie na Bydgoszcz

2 min read

Rowerowa gra miejska już na stałe wpisała się w kalendarz imprez organizowanych przez Stowarzyszenie Bydgoska Masa Krytyczna. Dzięki współpracy z Miastem Bydgoszcz, możemy Was zaprosić do udziału już w szóstej odsłonie tej imprezy, która odbędzie się 6 maja 2018 roku. Zadanie współfinansowane ze środków Miasta Bydgoszczy.

Rowerowa gra miejska już na stałe wpisała się w kalendarz imprez organizowanych przez Stowarzyszenie Bydgoska Masa Krytyczna. Dzięki współpracy z Miastem Bydgoszcz, możemy Was zaprosić do udziału już w czwartej odsłonie tej imprezy, która odbędzie się 6 maja 2018 roku. W tym roku nawiązujemy do obchodów Roku Bydgoskiego Dziedzictwa Przemysłowego.

Gra miejska to zabawa, w której Twoim celem jest rozwiązanie wszystkich ośmiu zadań. Lokalizacja części z nich zostanie wskazana w opisie zadania, inne natomiast będą zagadką. Uczestnicy muszą dotrzeć we wskazane miejsce, wykonać selfie i postępować zgodnie z instrukcją. W ten sposób poznacie kawałek historii Bydgoszczy, spędzicie aktywnie czas i odkryjecie turystyczne walory naszego miasta.

Opłata wpisowa wynosi 5 zł i jest ona warunkiem wzięcia udziału w grze. Limit uczestników to 50 osób. Jeżeli nie zostanie wypełniony, to będzie możliwość zapisania się do w dniu imprezy. Uczestnicy w ramach pakietu startowego otrzymają numer startowy, napój i posiłek, ubezpieczenie w trakcie imprezy, możliwość skorzystania z przeglądu roweru przed startem oraz Mobilnego Serwisu Rowerowego w trakcie gry i dostęp do ratownika.

Najlepsi uczestnicy mogą liczyć oczywiście na atrakcyjne nagrody! Zwycięzca otrzyma rower miejski o wartości 1000 zł, a kolejne dwie osoby – rowerowe upominki.

Możliwość odebrania zestawów startowych będzie na Wyspie od godz. 10:00 w namiocie organizatora. Zabawa rozpocznie się o godz. 11. Karty z zadaniami będą przyjmowane do godz. 17:00. Zapraszamy do udziału!

Zadanie jest dofinansowane ze środków Urzędu Miasta Bydgoszczy.

 

Konkrety: https://b4sportonline.pl/gra_miejska


(red.)

Mat. https://b4sportonline.pl/gra_miejska

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook