ZARZĄD POWIATU W SZPITALU TUCHOLSKIM

Obecny Starosta Tucholski trzyma rękę na pulsie nie tylko w sprawie dostępu chorych do szpitalnej kaplicy. Zapewne szczegółów tej wizyty dowiemy się na najbliższej sesji Rady Powiatu, dzisiaj jednak kurtuazyjna notka z portalu powiatowego.

W trosce o prawidłowe funkcjonowanie kluczowej dla zdrowia mieszkańców placówki Zarząd Powiatu oraz Przewodnicząca Rady Powiatu spotkali się z Prezesem Jarosławem Katulskim

Szpital Tucholski, którego głównym właścicielem jest Powiat Tucholski, pełni kluczową rolę dla zapewnienia opieki medycznej mieszkańcom. Dlatego też Powiat Tucholski przy wsparciu środków unijnych przeprowadził i nadal prowadzi inwestycje dostosowujące go do wymaganaych przez ministerstwo standardów oraz oczekiwań pacjentów.

Starosta Tucholski Michał Mróz wraz Przewodniczącą Rady Powiatu Magłorzatą Oller oraz z Wicestarostą Zenonem Poturalskim i Członkiem Zarządu Powiatu Jerzym Kowalikiem już od początku kadencji „trzymają rękę na pulsie”, by nie dopuścić do jakichkolwiek problemów związanych z działaniem szpitala. Pierwszym krokiem w tym kierunku była wizyta w szpitalu, po którym przewodnikiem był Prezes Jarosław Katulski.

Prawidłowa współpraca pomiędzy Powiatem Tucholskim jako właścicielem oraz Szpitalem Tucholskim jako spółką zapewniającą usługi medyczne jest niezbędnym warunkiem dla zapewnienia dobrych warunków leczenia w Tucholi, oszczędzających pacjentom uciążliwego dojazdu do dalszych ośrodków.

_______________

(red.)

tucholski.pl

admin

Next Post

Spora wygrana TUCHOLANKI, czyli...kiedy zadzwoni do ciebie Hubert Urbański

pon Lut 23 , 2015
W finale Zimowej Loterii RMF, po tym jak wybierzesz numer sejfu, sprawy mogą potoczyć się na dwa sposoby: weźmiesz jego zawartość lub odsprzedasz ją „w ciemno” za duże pieniądze. Hubert Urbański złoży Ci ofertę odkupienia wybranego przez Ciebie sejfu.

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook