29 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

ZARZĄD POWIATU W SZPITALU TUCHOLSKIM

1 min read

Obecny Starosta Tucholski trzyma rękę na pulsie nie tylko w sprawie dostępu chorych do szpitalnej kaplicy. Zapewne szczegółów tej wizyty dowiemy się na najbliższej sesji Rady Powiatu, dzisiaj jednak kurtuazyjna notka z portalu powiatowego.

W trosce o prawidłowe funkcjonowanie kluczowej dla zdrowia mieszkańców placówki Zarząd Powiatu oraz Przewodnicząca Rady Powiatu spotkali się z Prezesem Jarosławem Katulskim

Szpital Tucholski, którego głównym właścicielem jest Powiat Tucholski, pełni kluczową rolę dla zapewnienia opieki medycznej mieszkańcom. Dlatego też Powiat Tucholski przy wsparciu środków unijnych przeprowadził i nadal prowadzi inwestycje dostosowujące go do wymaganaych przez ministerstwo standardów oraz oczekiwań pacjentów.

Starosta Tucholski Michał Mróz wraz Przewodniczącą Rady Powiatu Magłorzatą Oller oraz z Wicestarostą Zenonem Poturalskim i Członkiem Zarządu Powiatu Jerzym Kowalikiem już od początku kadencji „trzymają rękę na pulsie”, by nie dopuścić do jakichkolwiek problemów związanych z działaniem szpitala. Pierwszym krokiem w tym kierunku była wizyta w szpitalu, po którym przewodnikiem był Prezes Jarosław Katulski.

Prawidłowa współpraca pomiędzy Powiatem Tucholskim jako właścicielem oraz Szpitalem Tucholskim jako spółką zapewniającą usługi medyczne jest niezbędnym warunkiem dla zapewnienia dobrych warunków leczenia w Tucholi, oszczędzających pacjentom uciążliwego dojazdu do dalszych ośrodków.

_______________

(red.)

tucholski.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook