5 grudnia 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Zawody powiatowe druhów z OSP

1 min read
16 czerwca druhny i druhowie z Ochotniczych Straży Pożarnych wzięli udział w Powiatowych Zawodach Sportowo – Pożarniczych rozgrywanych na tucholskim stadionie OSiR.

Do rywalizacji przystąpiło 12 drużyn męskich (OSP Cekcyn, Klonowo, Krąg, Lińsk, Zielonka, Kiełpin, Legbąd, Wielki Mędromierz, Lubiewo, Kęsowo, Trutnowo, Piastoszyn oraz 3 drużyny kobiece (OSP Cekcyn, Minikowo, Legbąd). Komisję sędziowską powołał Komendant Powiatowy PSP w Tucholi st. bryg. Dariusz Goźliński, sędzią głównym zawodów był st. kpt. Mirosław Januszewski, a pozostałymi sędziami – strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Tucholi.
Strażacy ochotnicy brali udział w trzech konkurencjach: musztra, sztafeta pożarnicza 7x50m z przeszkodami oraz ćwiczenia bojowe. O wynikach zawodów zdecydowały nie tylko szybkość i precyzja strażaków, ale także sprawność sprzętu. Emocji nie brakowało!
Wyniki zawodów:
• w kategorii drużyn kobiecych
I – OSP Cekcyn
II – OSP Minikowo
III – OSP Legbąd
• w kategorii drużyn męskich
I – OSP Cekcyn
II – OSP Klonowo
III – OSP Krąg
Drużyny otrzymały puchary i nagrody finansowe ufundowane i wręczane przez Starostę Tucholskiego Michała Mroza, któremu towarzyszył Prezes Zarządu Powiatowego OSP RP Paweł Urban oraz włodarze poszczególnych gmin.
Dziękujemy wszystkim drużynom OSP za zaangażowanie, a zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia na zawodach wojewódzkich, gdzie będą reprezentować OSP z Powiatu Tucholskiego.


tucholski.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook