25 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

ZDOBĄDŹ WYKSZTAŁCENIE EKOTURYSTYCZNE W TUCHOLSKIEJ UCZELNI

1 min read

Koncepcja kształcenia na kierunku Ekoturystyka Zdrowotna.


Studia zawodowe w Wyższej Szkole Zarządzania Środowiskiem w Tucholi kończą się tytułem zawodowym licencjat. Obejmują sześć semestrów zajęć dydaktycznych, w tym 12 tygodni praktyk zawodowych we wskazanych instytucjach i przedsiębiorstwach.

Nadrzędnym celem kształcenia na tym kierunku jest przekazanie wiedzy i, umiejętności i kompetencji społecznych dla organizatora, animatora ekoturystyki zdrowotnej. Kierunek umiejscowiony jest w pięciu obszarach nauk, a mianowicie: medycznych, o zdrowiu, kulturze fizycznej, społecznych i przyrodniczych. Kształcenie odbywać się będzie według profilu praktycznego.

Absolwenci kierunku Ekoturystyka Zdrowotna stanowią wykwalifikowaną (w zakresie prawno-ekonomicznym i opiekuńczym) kadrę dla potrzeb nowoczesnych form turystyki i skutecznych metod organizacji, a także zarządzania działalnością turystyczną.
Absolwent posiądzie wiedzę i zdobędzie umiejętności niezbędne do prowadzenia działalności gospodarczej w formie gospodarstwa ekoturystycznego oraz podstawową wiedzę na temat istoty i funkcji turystyki, stanu i czynników wpływających na jej funkcjonowanie i rozwój.

ZDOBĄDŹ WYKSZTAŁCENIE EKOTURYSTYCZNE W TUCHOLSKIEJ UCZELNI, JEDNEJ Z NIEWIELU W POLSCE, W KTÓREJ OFEROWANE SĄ  TAK CIEKAWE STUDIA!


(RED.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook