29 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

„ZEMSTA” Aleksandra Fredry ukoronuje Dzień z Teatrem w tucholskim TOK-u!

1 min read

To z pewnością będzie wyjątkowy piątek – 19 lutego br. W tucholskim TOK-u spędzimy prawie cały dzień aby podziwiać spektakle teatralne.

Wcześnie, bo już o 9-tej ucztę teatralną przedstawieniem „Śpiąca królewna” rozpoczną uczniowie skupieni wokół Teatru Tańca „Isadora” ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Tucholi.

45 minut później obejrzymy przedstawienie  pt. `Humba, bumba, bang` w wykonaniu Zespołu Teatralnego `Koniczynki` ze Szkoł

y Podstawowej Nr 1 w Tucholi.

Kilka godzin przerwy i od 16.30 deski sali widowiskowej opanuje kabaret `Sanatorium` z Tucholskiego Ośrodka Kultury, który rozśmieszy publiczność skeczami.

O  17.30 oczekiwać będziemy początku spektaklu pt. „M`IRONIA`. Będzie to kontemplacja sceniczna z odą do radości ( co obecnie

jest passé) w wykonaniu UNII TEATR NIEMOŻLIWY z Warszawy.

I wreszcie to, na co oczekujemy od dawna, o 19.00 rozpocznie się premierowy spektakl  sztuki `ZEMSTA` w wykonaniu Grupy Teatralnej MASQUE z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Tucholi z okazji X – lecia istnienia.

Zapamiętaj! Piątek 19-stego lutego w tucholskim TOK-u, czeka cię prawdziwa rozrywka daleka od telewizyjnej szmiry. To warto obejrzeć!

teatry 2016

_________________________

(mrf.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook