25 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Złodziej okradł tucholskie PK

1 min read

Fot. com-d.pl

Od pewnego czasu tucholskie Przedsiębiorstwo Komunalne wyszło naprzeciw mieszkańcom i zmienił tradycyjne kontenery do gromadzeni śmieci, na bardziej ergonomiczne. Pomysł okazał się być trafionym do tego stopnia, że nowe kontenery zainteresowały złodzieja.

Kradzieży aż trzech nowiuteńkich kontenerów dokonano w Tucholi przy ulicy Kościuszki 12. Od tej chwili ślad po nich zaginął. Warto dodać, że cena jednego kontenera oscyluje w pobliżu 500 złotych, łatwo zsumować, tucholskie PK poniosło stratę w wysokości 1500 złotych, ale czy to jest pewne, nie do końca, bo tak właściwie okradziono społeczność, dlatego zwracamy się do wszystkich Państwa, rozejrzyjmy się wokół siebie, być może „mroczny przedmiot pożądania” pospolitego złodzieja znajduje się w Państwa opłotkach. Amatorów cudzej własności należy odszukać, przeprowadzić „męską rozmowę”, a kiedy osobnik będzie miał jakieś wątpliwości, warto skorzystać z organów, które potrafią być przekonującymi, lub powiadomić nas.

Złodziejowi proponujemy, aby szybko zwrócił „zgubę” równie sprawnie, jak ją ukradł, bo prędzej czy później ustalimy sprawcę i zaprezentujemy w całej okazałości i będzie wstyd, a mamy spore środki i możliwości.

Swoją drogą, trzeba być kompletnym idiotą, aby coś podobnego zrobić.


(red.)

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook