17 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

„Złoty Paragon” dla Szwajcara Królewieckiego

2 min read

Serowarstwo, jakże to wspaniała profesja, a tę do perfekcji opanowali nasi przyjaciele z Chojnic – Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek . Ponowne laury trafiły do Ich rąk, za co? Za absolutnie doskonały produkt – wyjątkowy ser.

W konkursie „Złoty paragon – Nagroda Kupców Polskich” produkt Serenady w kategorii  „Sery żółte twarde” nie miał sobie równych! Nagrodę przyznano na podstawie głosowania czytelników miesięcznika Hurt & Detal, a wręczono podczas uroczystej gali 25 maja w Teatrze Kamienica w Warszawie.

Konkurs wyłania najlepsze produkty rynku FMCG. Spośród 470 zgłoszonych produktów to właśnie ser Szwajcar Królewiecki Serenady blok zwyciężył największą liczbą głosów w kategorii „Sery żółte twarde”.

Dla naszej firmy „Złoty paragon” to szczególna nagroda, bo przyznana przez czytelników magazynu „Hurt & Detal”, czyli przez tych, dla których tworzymy nasze wyroby. Uznanie ze strony klientów to dla nas ogromny impuls by starać się jeszcze bardziej, a piękna statuetka jaką otrzymaliśmy, będzie nam o tym codziennie przypominać mówi prezes Edward Bajko.

 

Na galę, podczas której odbyło się oficjalne odczytanie wyników konkursu przybyło ponad 300 gości. Wśród zaproszonych można było spotkać osoby z branży spożywczej i dziennikarzy. Spotkanie poprowadził sprawdzony duet zawodowców: Zygmunt Chajzer oraz Dorota Gardias. Ponieważ wszystko obyło się w klimatycznych wnętrzach warszawskiego Teatru Kamienica, nie mogło zabraknąć także sztuki! Rozdanie nagród i wyróżnień poprzedziło fantastyczne przedstawienie wyreżyserowane przez samego właściciela teatru – Emiliana Kamińskiego. Goście mieli okazję zobaczyć na scenie wielu sławnych i uznanych aktorów.

 

Nagrodzony ser Szwajcar Królewiecki

Ser żółty Szwajcar Królewiecki to wyjątkowy wyrób serowarski należący do rodziny serów dojrzewających. Charakteryzuje się delikatnością i subtelnym smakiem orzechowym. Konsumenci cenią go za wielozadaniowość, bo Szwajcar Królewiecki doskonale nadaje się zarówno do dań na ciepło, np. zapiekanek, jak i do kanapek i sałatek, jako wyśmienity dodatek.


(red.)

Mat. nadesłane

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook