21 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Zmiana oficera prasowego w tucholskiej KPP

2 min read

SONY DSC

Co prawda, informowaliśmy o tym zdarzeniu w TUCHOLSKICH FAKTACH”, ale warto jeszcze przez chwilę powrócić do tego zdarzenia.

Ciepłych słów o swoich podwładnych nie szczędził Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Tucholi pan podkom. Marcin Szulczyk.

 

Policja, to formacja, która wymusza pewne zmiany zwykle dotyczą one przydziałów. Sytuacja bywa wymuszoną przez

przełożonych, którzy kierują się dobrem służby, lub taką decyzję podejmuje funkcjonariusz, który również ma swoje życie prywatne. W każdym przypadku rozpatrywanie podobnych próśb leży w gestii przełożonych.

TOKiS – PRESS nie cierpi zmian, zwłaszcza tam, gdzie współpraca układa się wzorowo. Mamy szczęście do policyjnych rzeczników, sporo osiągnęliśmy. Niestety, ledwie kilkadziesiąt godzin temu pożegnaliśmy młodszą aspirant, panią Justynę Janiak, która zmieniła swój przydział, wybierając swoje rodzinne miasto – Chojnice. Tym samym Jej miejsce musiał zająć ktoś inny. Zdecydowano, że nowym oficerem prasowym będzie st. sierż. pan Bartosz Wiese, który do tej pory pełnił służbę  w Ogniwie Patrolowo-Interwencyjnym w Tucholi.

To już historia, został przeszkolony w jednostce nadrzędnej w Bydgoszczy i od tej chwili będzie się „pocił” nad tym, jak zaspokoić rządne sensacji, lokalne media. Naszej redakcji to oczywiście nie dotyczy, ponieważ nasze cele są zupełnie inne. Informujemy o tragediach, ale nigdy nie pokazujemy ich tragicznych skutków. Za to zawsze chętnie bierzemy udział w akcjach poszukiwawczych i informacyjnych.

 

Odchodzącej pani rzecznik życzymy „dobrej zmiany” bez skutków ubocznych , a następcy…, wielkiej cierpliwości i… „składania literek” 🙂


(mrf.)
Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook