23 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Zmiany w tucholskiej komendzie

2 min read

W związku z reorganizacją, jaka ma miejsce w tucholskiej komendzie, na niektórych stanowiskach nastąpiły zmiany kadrowe. Nowego dzielnicowego ma część mieszkańców Tucholi, gm. Lubiewo oraz Śliwic. W tej ostatniej miejscowości zmienił się również kierownik posterunku.

Początek marca przyniósł w tucholskiej komendzie dość znaczące zmiany kadrowe. Rejon służbowy, obejmujący część Tucholi, który dotychczas „nadzorowała” st. asp. Monika Klepin objął asp. szt. Arkadiusz Cyls, który wcześniej był dzielnicowym  w Śliwicach. Policjantka zasiliła szeregi zespołu ds. wykroczeń, który powstał w listopadzie.
Asp. szt. Cylsa w śliwickim posterunku zastąpi mł. asp. Tomasz Kołodziejski, który dotychczas pełnił służbę dbając o bezpieczeństwo na drogach, zaś już od połowy lutego bieżącego roku, rejon służbowy wchodzący w skład gm. Lubiewo patroluje sierż. szt. Wojciech Galiński.
Z początkiem marca zmieniło się również kierownictwo Posterunku Policji w Śliwicach. Stanowisko obecnego „szefa” śliwickich policjantów objął st. asp. Mariusz Dobek. Dotychczasowy kierownik, asp. szt. Dariusz Zaremba będzie nadzorował Ogniwo Prewencji , w którego skład wchodzą tucholscy dzielnicowi, zespół ds. wykroczeń oraz jednoosobowe stanowisko ds. organizacji służby,  zarządzania kryzysowego oraz spraw osobowych.
Przekazanie śliwickiego Posterunku odbyło się w czwartek (02.03.2017r). Podczas uroczystości Komendant Powiatowy Policji w Tucholi, nadkom. Wiesław Gapa oraz przedstawiciele samorządu podziękowali policjantom za dotychczasową służbę i życzyli powodzenia na nowych stanowiskach.


Autor: mł. asp. Justyna Janiak
Publikacja: mł. asp. Justyna Janiak
Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook