29 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Zmiany w witrynie TOKiS – PRESS

3 min read

Nasi Czytelnicy i Widzowie z pewnością zauważyli, że kilka dni temu coś złego wydarzyło się w tym miejscu.

Na stronie zapanował chaos, przestały działać połączenia macierzystej witryny z portalem społecznościowym Facebook i odwrotnie, podobnie stało się z naszym kanałem filmowym umieszczonym w serwisie YouTube. Nie było możliwości połączenia się z nami zarówno za pośrednictwem smartfonu, jak i tabletów, na końcu współpracy odmówiły komputery. Niestety, stało się najgorsze, na kilkanaście godzin straciliśmy panowanie nad witryną, do dzisiaj administratorzy głowią się nad tym, co się wydarzyło. Na szczęście nasze dane są chronione przez jedną z najlepszych firm w regionie i nic nie ubyło. Niestety, nie obyło się jednak bez strat, straciliśmy bezpowrotnie poprzedni wystrój witryny.

Nie ma jednak tego złego, co by nie wyszło na dobre, spore zmiany mieliśmy zaplanowane na maj, ale wobec ostatnich wydarzeń zdecydowaliśmy się je wprowadzić natychmiast, efekt już można podziwiać. Naszą witrynę świetnie się czyta i ogląda poprzez dowolny sprzęt, ale to nie koniec. Witryna ciągle znajduje się w budowie i na końcowe efekty musimy zaczekać jeszcze około dwóch tygodni, ale zapewniamy, że wszystko w tej chwili działa poprawnie i każdego dnia coś przybędzie.

TOKiS powoli zmienia swój profil działania, większy nacisk kłaść będziemy na produkcje telewizyjne, ostatnim skutkiem będzie TV – LIVE. Dokładnie tak, każdy będzie miał możliwość obejrzenia relacji z wydarzeń w czasie rzeczywistym. Pierwsze próby dyskretnie przeprowadziliśmy i wszystko działa bez zarzutu. Obecnie pilnie potrzebujemy wsparcia finansowego na zakup kolejnych urządzeń do naszego studia. Pojawią się nowe kamery i nie tylko, wreszcie też uporamy się z materiałami tworzonym z „lotu ptaka”. Dlatego nie dramatyzujmy, kiedy nad niektórymi częściami miasta, na niebie, pojawi się niepokojący warkot i mrugające światła, prawdopodobnie będziemy testowali nowe urządzenia.

Powoli też poszerzamy zakres działania o nowe miejscowości, do których już docieramy. Będzie coraz więcej informacji, już nie tylko z naszego powiatu, ale i ościennych, również pojawią się materiały z Bydgoszczy i Torunia.

Obecnie zastanawiamy się nad włączeniem reklam i materiałów zleconych, są one płatne, niestety, stosunkowo drogie, ale zapracowaliśmy na ten przywilej, wydając od ponad siedmiu lat i to bezpłatnie nasz TOKiS – PRESS. Jeżeli reklama, to na naszych zasadach, czyli:

– tekst,

– audio / wideo,

-galeria fotografii

-dodatkowe publikacje w mediach ogólnopolskich, z którymi TOKiS od lat współpracuje.

Prawie 9 milionów wejść do naszej witryny robi wrażenie, zwłaszcza na nas, a to piekielnie dyscyplinuje i motywuje do wydajnej pracy, a tę wykonujemy przez 365 dni w roku bez świąt i weekendów.

Dziękujemy, że jesteście z nami przez całą dobę.

Tempo pracy nie ulegnie zmianie, w dalszym ciągu ten stan będzie utrzymany, aż do chwili, kiedy TOKiS wyda pierwszy numer swojej gazety tradycyjnej, papierowej, ale i ta będzie miała symboliczną cenę, miejsca kolportowania i mnóstwo dodatków, z którymi natychmiast powędrujemy do najbliższego komputera.

Już za kilka dni ruszy nasz nowy projekt, powstaje właśnie publiczne forum, które ( mamy nadzieję ) skupi mieszkańców naszego powiatu i nie tylko. Właśnie w nim pojawi się specjalna rubryka, która poświęcona będzie działaniom naszych samorządowców i służb mundurowych. Liczymy na współpracę z Państwem, komentarze są bardzo istotnym wskaźnikiem naszych działań, to Wasze miejsce i macie na nie wpływ!

Przed nami wybory samorządowe, oczywiście nie będziemy biernie przyglądać się sytuacji, jednak nie będzie tutaj miejsca na agitację, a na prezentację, czyli decydujący głos w ocenie ma Czytelnik, względnie Widz.

Sytuacje wyjątkowe komentować będziemy jak zawsze cyklem felietonów i oczywiście „przewietrzymy” nasze archiwa filmowe, o których zdaje się wielu zapomniało. Są tam prawdziwe perełki, czekały na publikację długie lata. Jednym słowem będzie się działo, oj będzie, niektórym zapewne nawet pospadają kapcie:):):)

Zapraszamy do TOKiS – PRESS!


Redakcja

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook