24 listopada 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Znakomity historyk, pan Adam Węsierski promuje swoją najnowszą książkę również w Cekcynie

1 min read

SONY DSC

Sylwetki Pana Adama Węsierskiego naszym widzom i czytelnikom przybliżać nie trzeba.Każdy wie,że to tytan pracy i każdy następny tom, to wielki sukces i radość nie tylko dla Niego,ale również dla nas – czytelników.

Książki pana Adam są bezcenne, kto uważa inaczej, nie czytał ich, albo ma coś na sumieniu. Skąd ten wniosek? Historyk pochodzący z pięknych Śliwic, wiele dni spędził w instytucjach, z których uzyskane materiały stanowią niezaprzeczalny dowód na to, jak wielu niegodziwców terroryzowało nasz powiat w latach 1945 – 1954, przynajmniej na razie, bo wiemy, że przygotowywany jest kolejny tom monografii, z której dowiemy się kto z zacnych obywateli był bohaterem, a kto zwyczajną kanalią.

W piątek 26.10.2018 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Cekcynie odbył się wykład zatytułowany „Zakazana historia PRL” połączony był z promocją najnowszej książki „Sieć agenturalno-informacyjna powiatu tucholskiego”, która jest kolejną częścią cyklu poświęconego pracy służb bezpieczeństwa. Na koniec był czas na zadawanie pytań, zakup książek i osobiste dedykacje.


(red.)

cekcyn.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook