13 maja 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Znowu narkotyki…

1 min read

dav

W środę (14.02.2018r.) policjanci tucholskiej patrolówki zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali amfetaminę. W obu tych przypadkach narkotyki zostały ujawnione podczas kontroli drogowej. Dodatkowo jeden z kierowców znajdował się pod wpływem środków odurzających.

Pierwszy kierowca zwrócił uwagę policjantów, gdy na ich widok gwałtownie zjechał na pobocze i zatrzymał się.

Funkcjonariusze niezwłocznie przeprowadzili kontrolę pojazdu. Kierowca w trakcie wykonywanych czynności zachowywał się nad wyraz nerwowo, jakby chciał coś ukryć przed policjantami. Mundurowi dokonali przeszukania samochodu, w wyniku którego znaleźli niewielką ilością białego proszku. Przeprowadzone testy potwierdziły, że jest to amfetamina. Mężczyzna został zatrzymany i przedstawiono mu zarzut posiadania środków odurzających.

Następny kierujący został zatrzymany przez policjantów do rutynowej kontroli. Funkcjonariusze zauważyli, że wewnątrz pojazdu jest rozsypany biały proszek. Dodatkowo kierujący był pobudzony i zachowywał się nienaturalnie. Stróże prawa natychmiast dokonali przeszukania pojazdu. W wyniku tej czynności znaleźli woreczek strunowy z białym proszkiem. Testy potwierdziły, że jest to amfetamina. Waga zabezpieczonego narkotyku to ponad 20 gram.  Mężczyznę przebadano na zawartość środków odurzających w organizmie. Wynik przeprowadzonych badań jednoznacznie wskazał, że zatrzymany znajduję się pod ich wpływem. Kierowcy zostało zatrzymane prawo jazdy i trafił do policyjnego aresztu. Dziś (16.02.2018r.) mężczyźnie zostały przedstawione zarzuty.

 


sierż. szt. Bartosz Wiese KPP Tuchola
Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook