26 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Zwiedzamy Tucholę!

1 min read

Zjednoczone siły pionów promocyjnych Powiatu, Miasta i redakcji filmowej TOKiS – PRESS TV w propagowaniu uroków Tucholi, przyniosły pierwsze efekty. Turyści są zachwyceni, a my cieszymy się z tego, że ciężka praca nie poszła na marne.

W każdą środę przed tucholskim muzeum zbierają się tłumy turystów, którzy o godzinie 11.00 wyruszają na godzinną wycieczkę, której celem jest zwiedzanie naszego miasteczka. Dzisiaj zebrały się aż dwie grupy, którymi zaopiekowały się dwie lokalne przewodniczki. Zaciekawieni rdzenni mieszkańcy, nie kryli zdziwienia, niektórzy pytali gości skąd przyjechali do Tucholi. Zdarzały się bardzo odlegle miejsca. Nas cieszy najbardziej fakt, że o atrakcjach Tucholi część gości dowiedziała się z od nas, ściślej z oglądanych filmów, które specjalnie dla turystów tworzymy od lat. Jak widać z dobrym skutkiem, podobne plany realizujemy w stosunku do części naszego powiatu,  gmin: Tuchola, Gostycyn i Kęsowo, a jeżeli któraś z innych gmin  będzie chciał dołączyć, zapraszamy do współpracy!

TOKiS – PRESS TV towarzyszył zwiedzającym w minioną środę. Zapraszamy do wspólnego spaceru w naszym ulubionym tempie, czyli… błyskawicy.

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook