24 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

ŻYCZENIA – DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2014

1 min read

W Dniu Edukacji Narodowej myśli i życzenia wielu ludzi kierują się w stronę szkoły i nauczycieli, jedne są szczere, inne iście „wyborcze”.

To jeden z tych dni, gdy prawie wszyscy deklarują troskę o los edukacji i na nic więcej ich nie stać. Dzień ten uświadamia większości rozsądnych osób, jak wielką rolę w życiu społecznym odgrywa oświata i jak wiele zależy od właściwego wychowania i kształcenia młodzieży, a tę mamy wspaniałą wbrew niesłusznym, niczym nie uzasadnionym o niej opiniom.

W tym świątecznym dniu serdecznie gratulujemy dyrektorom, nauczycielom, wychowawcom, pracownikom administracji i obsługi – wszystkim osobom zaangażowanym w proces nauczania i kształtowania młodych ludzi w placówkach oświatowych naszego powiatu. Jesteśmy Państwa częstymi gośćmi i zawsze z przyjemnością powracamy, aby opisać lub pokazać efekty ciężkiej pracy. Gratulujemy wytrwałości na niełatwej nauczycielskiej drodze i życzymy wielu, wielu pięknych sukcesów.

Wszystkim pedagogom życzymy, aby pomimo trudności, gmatwaniny idiotycznych przepisów, beznadziejnych ministrów oświaty, złych płac, nigdy nie utracili chęci pracy z drugim człowiekiem. Podziwiamy, bo tak naprawdę, to zajęcie dalekie jest od pracy, a bliższe powołaniu.

Z wyrazami szacunku

_______________________

Zespól TOKiS – PRESS

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook