ŻYCZENIA – DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2014

W Dniu Edukacji Narodowej myśli i życzenia wielu ludzi kierują się w stronę szkoły i nauczycieli, jedne są szczere, inne iście „wyborcze”.

To jeden z tych dni, gdy prawie wszyscy deklarują troskę o los edukacji i na nic więcej ich nie stać. Dzień ten uświadamia większości rozsądnych osób, jak wielką rolę w życiu społecznym odgrywa oświata i jak wiele zależy od właściwego wychowania i kształcenia młodzieży, a tę mamy wspaniałą wbrew niesłusznym, niczym nie uzasadnionym o niej opiniom.

W tym świątecznym dniu serdecznie gratulujemy dyrektorom, nauczycielom, wychowawcom, pracownikom administracji i obsługi – wszystkim osobom zaangażowanym w proces nauczania i kształtowania młodych ludzi w placówkach oświatowych naszego powiatu. Jesteśmy Państwa częstymi gośćmi i zawsze z przyjemnością powracamy, aby opisać lub pokazać efekty ciężkiej pracy. Gratulujemy wytrwałości na niełatwej nauczycielskiej drodze i życzymy wielu, wielu pięknych sukcesów.

Wszystkim pedagogom życzymy, aby pomimo trudności, gmatwaniny idiotycznych przepisów, beznadziejnych ministrów oświaty, złych płac, nigdy nie utracili chęci pracy z drugim człowiekiem. Podziwiamy, bo tak naprawdę, to zajęcie dalekie jest od pracy, a bliższe powołaniu.

Z wyrazami szacunku

_______________________

Zespól TOKiS – PRESS

admin

Next Post

Sowiecka propaganda weźmie na celownik Tucholę? Polski obóz koncentracyjny w Tucholi? To kompletna bzdura!!!

wt Paź 14 , 2014
Minister kultury Rosji Władimir Medinski zapowiedział kontynuowanie przedstawionej przez Rosyjskie Towarzystwo Wojskowo-Historyczne inicjatywy dotyczącej budowy w Krakowie pomnika jeńców bolszewickich z wojny lat 1919-21. Wcześniej pomysł budowy pomnika, o którym poinformowały tydzień temu rosyjskie media, szef polskiego MSZ Grzegorz Schetyna określił jako „oczywistą prowokację”. Skrytykował go też prezydent Krakowa.

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook