16 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Żywioł i pasja na scenie Domu Kultury w Lubiewie

1 min read

13 września na zakończenie Happeningu „Stop nałogom” realizowanego w ramach projektu  „Świetlica nasza do życia bez nałogów zaprasza” w Domu Kultury w Lubiewie wystąpił zespół dziecięco-młodzieżowy  „Duże Dzieci”
z Bydgoszczy.

To energetyczna grupa śpiewających i tańczących dzieciaków
w repertuarze mieszanki popu i rocka. Piosenki Dużych Dzieci czasem na poważnie, częściej na wesoło opisują świat nastolatków, opowiadają,
o zagrożeniach współczesnego świata, ekologii, rodzinie,  o przyjaźni i miłości, o problemach w szkole i w domu, a towarzyszy temu mocne, ostre brzmienie gitar i żywiołowy rytm perkusji.

Skromność członków zespołu mogła zwieść niejednego widza, gdyż
w rzeczywistości są oni finalistami, wicemistrzami, a nawet mistrzami wielu krajowych i zagranicznych turniejach hip-hopu oraz konkursach muzycznych.

Uczestnicy zespołu to sympatyczne, skromne dzieciaki zarażone przez swoich instruktorów Elżbietę i Waleriana Krenz miłością do muzyki, radością życia, odkrywaniem pasji i realizacją marzeń.

Koncert poprowadził  wzbogacając o przemyślenia, humoreski czy anegdoty znany większości publiczności z telewizji Jacek Pawlewski.

Koncert finansowany ze środków Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Lubiewie.

__________________

(red.)

Materiały nadesłane.

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook