4 sierpnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

„(2)Dwa Cylindry” w TOKiS – PRESS

2 min read

I stało się, „Zientar z fotela pasażera” odszedł w niebyt, a powstało „coś”, co zapewne przyćmi obecnie wiele współczesnych produkcji telewizyjnych, poświęconych motoryzacji. „2 Cylindry”, to autorski program duetu Zientarski – Szubiak, przy współudziale Magdy Nowakowskiej w roli koncept menadżera, która produkcję określa…:

 

…przedstawiają motoryzację w swoim stylu. Pracują razem, gadają po swojemu” i rzeczywiście tak jest. Programy motoryzacyjne tworzyć można na wiele sposobów, „2 Cylindry” wybiegły dwa kroki wprzód przed innymi, zdobywając szturmem serca widzów. Teraz pasja przybrała nowe barwy, które Internauci określić mogą tylko w jeden sposób – szczere do bólu.

Darek

Skąd nazwa „2 Cylindry”? Istnieje bardzo proste i jasne wyjaśnienie tej pozornej zagadki. Obaj panowie kochają motocykle i od lat związani są z tym sposobem podróżowania, a nawet więcej. Pasje sportowe można realizować tylko w jeden sposób – na torze, a w tym Darek okazuje się być zawodnikiem zupełnie przebojowym, Maciek…, niestety musi trochę zaczekać, chociaż Jego pasja w niczym nie ucierpi. Ich atrybutem stały się cylindry na głowie  i koszulki z logo ich programu.

TOKiS – PRESS otrzymał „błogosławieństwo” z samej „góry”, możemy wiec bez większych ceregieli przedstawić na naszych łamach to, co najlepsze i opatrzone wielką dozą humoru. I właśnie tak należy podchodzić do motoryzacji, o ile się o niej tylko mówi, lub ją pokazuje, cała reszta traktowana być musi… śmiertelnie poważnie.

Ex Harley Zientara poddany szerokiemu pasmu krytyki Hermana, by chwilę później doszło do straszliwej zemsty…

… nie trzeba było długo na nią czekać aby…

Ostatecznie i tak wszystko skończyło się na … drzewie!

 

Opowiadał Mariusz R.Fryckowski

Materiały za zgodą właścicieli: https://www.facebook.com/2Cylindry

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook