11 maja 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

A zima nie ustępuje…

1 min read

65551_355103541267660_745031548_nNiestety, wszystko w tym roku staje na głowie, wiadomo… 2013, gorzej już być nie może. I to nawet nie jest kwestia niekompetencji władz, polityków i całej tej obrzydliwej, bo krzywdzącej przeciętnego człowieka otoczki.

Z każdego miejsca, na medialnej mapie Polski rozlega się, z regularnością szwajcarskiego zegarka wyprodukowanego w Chinach tylko jeden krzyk – rzeczywistości, to jeden wielki ciąg afer, na każdym szczeblu. Kiedy wybucha, cel wydaje się być jeden – przykrywka dla nieudolności w sprawach bieżących, to cena, za którą płacimy, patrząc na zakazane facjaty „specjalistów” wszelakiej maści. I po co? – pyta Krzysztof Leski – znakomity, choć znienawidzony i zaszczuty, przez cześć politycznej sceny dziennikarz, z którym swego czasu, podczas corocznego spotkania Salonu24 Igora Janke miałem przyjemność porozmawiać. To pytanie póki, co pozostaje bez odpowiedzi, tym bardziej aura zachęca do tego, aby zwyczajnie zlekceważyć polityczne tuzy, a zająć się tym, co zadaje kłam wszystkim, którzy twierdzą, że na skutek słynnych „chemtrails” doszło do zmiany klimatu na Ziemi i mają dość zimy.

 

A ta…, zdaje się mieć swoje zdanie i z niezwykłą gracją przesunęła w czasie wiosnę, ku utrapieniu drogowców, z korzyścią dla tych, którzy utrwalają jej urok.

Mariusz R.Fryckowski

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook