4 sierpnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Aby przeżyć polski artysta tworzy do… kotleta i to w każdym wieku!

2 min read

To niebywałe, ale całkowicie prawdziwe, że polski artysta z każdym dorobkiem traktowany jest jak przeciętny Kowalski, choć większość fanów  przekonanych jest o tym, że jest inaczej. Ktoś powie, że to słuszne, ktoś inny powie krótko – skandal!

Będąc w podeszłym wieku i widząc, że każda scena jest już przeszłością próbują przeżyć. Pół biedy, gdy są sprawni fizycznie i intelektualnie – jakoś sobie poradzą, bo w przeciwnym wypadku ich przyszłość jawi się w wyjątkowo ciemnych barwach.

W Polsce jest źle! Tak przynajmniej twierdzi Zbigniew Wodecki, który w ostatnim czasie postanowił wyżalić się w jednym z wywiadów. Artysta jest oburzony sytuacją emerytów i rencistów w Polsce.

– To, co się dzieje z naszymi emeryturami, to jest Trzeci Świat – nie kryje rozgoryczenia muzyk, który sam otrzymuje świadczenia. 

Wodecki twierdzi, że państwo powinno dbać o swoich obywateli, jeśli płacą podatki i pracują i trudno się z nim nie zgodzić.

– Żeby starsi ludzie nie mieli co do gęby włożyć po czterech dniach od emerytury, bo muszą zapłacić za światło? – pyta zażenowany artysta. 

Co ciekawe gwiazdor pozwolił sobie także na krytykę systemu panującego w Polsce. Według niego powinniśmy brać przykład z USA. Artysta jest zdania, że naszych parlamentarzystów jest za dużo i marnują zbyt wiele czasu przed kamerami zamiast poświecić się pracy.

Wodecki zdradził też ile z państwowej kasy wpływa na jego konto.

– Koło 1,4 tys. zł., i tak dużo, bo w radio pracowałem. Ale już moja siostra, która pracowała w teatrze muzycznym, ma mniej. Socjal u nas słaby. Nie wiem, skąd pretensje do tego gościa, co kiedyś powiedział, że Polska to dziki kraj.

To jest dziki kraj! – grzmi muzyk.

__________________________________________________

Zbigniew Wodecki już wkrótce wystąpi na prywatnej scenie w Tucholi.

 

(red.)

Fot. TOKiS – PRESS

Materiały prasowe

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook